Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány forintból lehet a legolcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány forintból lehet a legolcsóbban esküvői bulit összehozni?

Figyelt kérdés

A lehető legeslegolcsóbban!

Kölcsön ruha, szabadtéri hely (vagy otthon, természetben, ismerősnél raktárban), házi vagy kevert bor olcsón, házi koszt, házi zene laptopról saját vagy kölcsönkért hangfallal.

Nem viccelek. Hogy lehetséges a legolcsóbban megoldani az egészet?

Köszönjük.



2021. júl. 12. 01:22
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
95%

Ezen a kérdésen egyértelműen látszik, hogy csak unalomból és mások provokálására lett kiírva, de játszunk el a gondolattal, mintha igaz lenne. :D

Biztos hogy nem mennék el két ilyen csóró, követelőző majom esküvőjére, még nekem lenne kínos, hogy megjelenek egy ilyen eseményen. Szerencsére sem a családban, sem a barátaink közt nincsenek efféle emberek :D

2021. júl. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
85%

TLC tv adáson szokott menni a fukarság című dokumentumfilm. Azt ajánlom neked! Onnan tudsz tanulni a fukarságról, kukabol szedik ki az ételeket, italokat tortákat és estére meghívják a barátaikat enni inni amit a kukabol szereztek be. Figyelmedbe ajánlom.

100 főből csak páran lesztek, ki menne el egy csóró esküvőre? Mert én nem. De rajtam kívül szerintem senki sem. Miért nem írod rá a "meghívóra" hogy hozzanak ételt italt? Amit hoznak azt esznek.

2021. júl. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
89%
200ből simán kijön. Alkoholt lerakatból vegyetek ( ami nem kerül kibontásra visszaveszik)
2021. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
52%

Mi próbáltuk olcsón kihozni, de mégis legyen valami. 12 főre lesz 1millió Ft.


4 csillagos hotelben, torta saját sütésű, de a legnagyobb tételeket nem lehet megkerülni: a ruha, a gyűrűk és a fotós.

2021. júl. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
85%
12főre 1milla? Akkor ez hülyeség, a "próbáltuk olcsón kihozni". Nekünk is 1milla volt, de 70főre. És a legtöbb ami nyomja az árakat fel az pont a létszám.
2021. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
24%

Pedig annyi, és úgy, hogy nem lesz videós, se lagzi, se élőzene.


Ruha: 200e (mindkettőnknek)

Gyűrűk: 250e (mindkettő)

Helyszín+kaja: 200e

Fotós: 70e


És mindjárt 720e Ft-nál járunk. Meglepő, de elég sokba kerül így is.

2021. júl. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd a #9-est tippekért. MOndjuk szerintem a koncepció, hogy pénzgyűjtő rendezvénynek tekintitek az esküvőt, és minél olcsóbb ellátással akartok minél több pénzt gyűjteni, finoman szólva nem elegáns, inkább lehúzósnak mondanám.
2021. júl. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
48%
#37: Láttam. Ott valahogy hiányzik a gyűrű a listáról, illetve fotós nélkül nem marad felejthetetlen a pillanat. Mi azért ezen nem akarunk spórolni.
2021. júl. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Mi is tudunk képeket csinálni mobillal, vagy megkérünk rá egy ismerőst, akinek van kamerája. Miért kellene profi fotósra pénzt kiadni, mikor akárki tud fényképezni? Konkrétan az utcán is bárkit le lehetne szólítani, hogy lőjön rólunk képet, és később még ki lehet azt photosopolni kényünk kedvünk szerint. Gyűrű az lesz, családi (nem fűszálazunk amúgy, de köszönöm azt a gúnyos megjegyzést is), arra sem kell költenünk, főleg nem százezreket.
2021. júl. 14. 16:54
 40/42 anonim ***** válasza:
86%
Ajánlom, hogy enni a krisnás levesosztásra menjetek.
2021. júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!