Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi értelme ennek a sok esküvőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme ennek a sok esküvőnek? Pár év múlva amúgy is mindenki elválik.

Figyelt kérdés
Azt vettem észre instán, hogy egyre több ember dönt házasság mellett, vagy mennek el mások esküvőjére. Én most vagyok 30 éves, de még sosem voltam ilyenen. Mi értelme erre ennyi pénzt feleslegesen elszórni? Ki fizeti egyáltalán? Mindenki belead vagy a házasodó nő apja állja az egészet, mint a filmekben: Aki elmegy, az ott ingyen eszik? Tényleg mindenre kivi vagyok, mert még sosem volt ilyenben részem.

2021. szept. 5. 01:34
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
81%
babavaro, csok, minden állami támogatashoz kell a papír
2021. szept. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
93%
Tény hogy nagyon sok esküvő van mostanság és az is hogy 90%uk a Babaváró miatt házasodik. Nagyon sok olyan van az ismerősi körömben ahol már van gyerek is vagy éppen úton van, általában a férfinél nem ugrott be eddig hogy el kellene venni a csajt,ha meg erőltették akkor meg hárítottak. Na már most. Itt a Babaváró: 10 milla kamat nélkül, nincs még saját ház, pasi kap új kocsit, tök jó lehetőség,kár lenne kihagyni. Na már most ilyenkor az van hogy akkor kitalálják ok bemegyünk 2 tanuval a városházára,meg van a papír,mehetünk a bankba. Igen ám, de ilyenkor általában vagy a feleség vagy valamelyik szülő fejében megkondul a harang,hogy na ne már,nem ilyen esküvőt terveztem magamnak/a gyerekemnek. Akkor már adjuk meg valahogy a módját. Na kb ennyi a lényeg. És ezt mondom úgy hogy bankban dolgozok és mellette esküvői fotós vagyok, szóval látom mindkét oldalt😊 Hogy mennyi válás lesz pár év múlva, nem tudom. Biztos lesz. De ha felveszik a Babavárót és elválnak akkor vissza kell fizetni egyben. Szerintem ez azért visszatartó erő lesz. De hogy sok rossz házasság lesz az is biztos
2021. szept. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
81%

Én is szeretek esküvőre menni, nem érdekel,hogy pénzünkbe kerül. A legutóbbi esküvőre 60 ezres ruhába mentem + adtunk a nászpárnak, de hát olyan ritkán van ilyen esemény.

A sajátom 4 éve volt, nagyon jól sikerült. 2,5 millióba került 60 fővel, de az egész összeg visszajött. Mellesleg nem feleslegesen szórod hanem egy olyan napért ami ha jól sikerül egy életen át gyönyörű emlék marad. Én a mai napig mondom,hogy dobjunk össze megint egy esküvőt 😃 (persze csak viccből)

2021. szept. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
58%

#2


Hát még a párt mit keres ott 🤣

2021. szept. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
50%

#13


Miért kell ilyen keményen beszólni?


Tuti vmi feminista szar lehetsz.

2021. szept. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
84%
Nem biztos, hogy elválnak. Van, aki komolyan gondolja. Aki meg nem, az is bulizott egy jót, megadta a módját ennek a társadalmi szokásnak.
2021. szept. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
80%

13-as teljesen félreérti a kérdezőt. A kérdező szimplán csak nem érti mi értelme van azoknak a házasságoknak amik amugy is vállással végződnek de kidobtak az ablakon több millió forintot mert valahol nem 2,5 milla, van aki többet fizet es kevesebbet tancol ossze mert lehet az o rokonai, ismerosei nem engedhetnek meg maguknak 60 ezer forint tancpénzt vagy ajándékot.


Aki házasosik es millakat pazarol es vállik az is olyan mint a játék fuggo csak ok azok akik kapcsolat fuggok es kulsoseg fuggok, valamilyen lelektani nehezseg es vágy miatt amit ugy gondol hogy ez most bejon neki ennek kovetkezteben eldob magatol tobb milla penzt.


Egyebkent lehet ezt is ésszeruen minden fugges nelkul csinalni ami epito jellegu es tanul is ergo nem okoz fuggoseget.


De aki oszinten hazasodik azoknak leginkabb az a lenyeg hogy ok egyutt lehessenek es ez lehet csak ket tanus vagy tenyleg azok vannak jelen akik fontosak mert ez lenne a lenyeg ilyen esemenyeknek es utana egy otthoni vagy kulso lefoglalt helyszines senkit nem zavaro zenes vacsora is ami DIY tehat maguk keszitettek es akkor 50-bol megoldottak a polgari eskuvot a vacsit meg par 10 ezer forintbol es a zenet meg free commercial valogattak ossze. Vacsit is lehet olyat kesziteni aminel megnyaljak mind a 10 ujjukat.

2021. szept. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
68%
* Aki házasodik
2021. szept. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
39%
Tény és való, a házasságok 90%-át a nők hisztizik ki. Egyszerűen jól mutat, a Facebookon...meg pukkadjon meg a szomszéd lány... . A férfi az csak biológiai kellék. Okos fiú, ma már nem házasodik. Neki csak negatív élménye lesz. Lásd a 13-as hozzászólót s fajtársait..
2021. szept. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Akik meg csak azert irtak h provokaljanak, nincs jobb dolgotok? :)
2021. szept. 5. 10:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!