Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen személyes ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen személyes ajándékot adnátok esküvőre? Nem pénzre gondolok

Figyelt kérdés
Maximum 5-6 fős lesz és utána egy vacsora. Úgy gondoltam valami olyan tárgyat szeretnék nekik adni amit értékelnek majd esetleg emlékezteti őket erre. A gyertyagyújtás, homoköntés szerintem unalmas időhúzás ilyen kis egyszerű eseményen.

2021. nov. 8. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Hidd el, a pénznek örülnek a legjobban. A haveromék az esküvői meghívójukban "ki is kötötték", hogy ha valaki ajándékozni akar, akkor azt pénzzel tegye. Igazuk is van, mit kezdenének egy origamiból hajtogatott bengáli tigrissel.
2021. nov. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pénz... Ha azt akarod, hogy emlékezzenek, akkor mellé egy sodrófa, hasznos a konyhában, és egy kis fricska is.
2021. nov. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

hat ha nem tudod, hogy konkretan vagynak valamire (pl. x markajau x tipusu tumixgep vagy akarmi), akkor maradj inkabb a penznel vagy esetleg utalvanynal. pl. ha lakasfelujitas elott allnak, lakberendezesi utalvany is jo otlet.

ha akarsz EMELLE adj meg valami apro szemelyesebb dolgot, fenykepalbum, konyv, akarmi, de semmikepp se EHELYETT. eleve ha nincs otleted, mar csak eroltett lesz a dolog..

2021. nov. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
A kérdésed egy paradoxon.Legyen személyes, de idegenek mondják meg mi az?A személyes ajándék személyre szabott, tehát ismerni kell azt, akit megajándékozol.Ha nincs ilyen ötleted, adj pénzt.Ne áltasd magad, esküvőkön csak annak örülnek.
2021. nov. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem állok annyira jól, hogy 30-50 ezret ki tudjak fizetni, ezért gondoltam ajándékra. Viszont mivel testvérem, kénytelen vagyok elmenni. Nem azért nincs ötletem, mert nem tudok személyes ajándékot kitalálni, csak gondoltam hátha lenne valakinek jobb ötlete, amire én nem gondoltam. Mondjuk mint azok a csillagkép fotók vagy ilyesmi…
2021. nov. 8. 14:12
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem tárgy, mi szoktunk vetítést csinálni a násznépnek az ifjú párról. Gyerekkori fotók, illetve a kapcsolatukat bemutató képekből. Lehetnek vicces képaláírások is. Mi ezt sok helyen megcsináltuk, imádták, személyes is, kedves is.
2021. nov. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a testvéred, és tudja hogy állsz anyagilag, akkor ennek semmi értelme. 5-6 fő az kb. 2 tanús esküvővel egyenértékű, ezek szerint még a szülők sem lesznek ott. Nem várnak ajándékot senkitől.

Egy ölelés, legyetek nagyon boldogok épp megfelel, és eléggé személyes!

2021. nov. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
5 Gondoltam, hogy a pénz a probléma.Adj 20 000Ft-ot akkor, azt arra költik, amire szeretnék.Úgy hiszem nem holnap lesz az esküvő, vagy ha igen, azt nem ma tudtad meg.
2021. nov. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A tanúkon kívül még 2-3 fő lesz tudtommal. Nem hiszem, hogy elvárnának bármit, ezért is gondoltam valami emlékre. 2 hét múlva lesz, de akkor azt hiszem maradok a pénznél. Magamból indultam ki, egy huszasnál jobban örültem volna valami tárgynak, ami maradandó, de igazatok van
2021. nov. 8. 14:48
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9 Ha csak nem aranyat adnál, nincs olyan tárgy, ami hosszú évek távlatából is értékelhető.A porfogók meg rizikósak, sokan nem szeretik.
2021. nov. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!