Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire divat manapság, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire divat manapság, hogy ez a zene szól az esküvőn?

Figyelt kérdés

[link]


Ha jól értem, ez amolyan klasszikus esküvői induló. Nekem nem tetszik, nem szeretném ha az én esküvőmön ez a zene szólna (férfi vagyok).


Viszont vannak, akik ezt választják ma is?


2021. dec. 11. 16:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
#10 Rajtad kívül itt senkit sem zavar, hogy valaki Wagnerre, Mendelssohnra vagy Wu-Tang Clanre akar bevonulni.
2021. dec. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

#10


Nem tudom, hogy ez most vicc akar-e lenni, vagy komolyan nevetségesnek gondolod azt, hogy valaki egy esküvőn hagyományos zenét szeretne. Én kellemesnek találom, attól hogy valami régi, nem feltétlen lesz rossz.

2021. dec. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

"9. Úr Isten! Milyen elmaradott vagy! 😂"


Inkább te vagy az elmaradott. Biztos rettegsz attól, hogy nem vagy elég trendi mások szemében :D

2021. dec. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nyilván, akiknek tetszik ez a zene, azzal semmi baj nincs.
2021. dec. 11. 18:16
 15/20 anonim ***** válasza:
66%
Ó, Dögös Robitól A Kaszinót küldenèm speciàlba szèp csalàdjànak😆😆
2021. dec. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem is voltam még olyan esküvőn, ahol ez szólt volna, pedig voltam egy páron. A sajátomon eszembe sem jutott ezt berakni.
2021. dec. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
#3 Birkózószart ettél tegnap uzsonnára, vagy elfelejtetted bevenni a nyugtatóidat? Tanulmányozd kicsit ezt az oldalt, rád fér: [link]
2021. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
78%

Szegény Mendelssohn, amúgy.. Nem tehet arról, hogy ez lett az elcsépelt bevonulózene.

Olyan nagyon sok esküvőn nem voltam, de kb. a felén tuti ez volt. Nekem nem ez lesz semmilyen résézn, bár én bevonulást sem szeretnék. De mindenki arra vonul, amire szeretne, ha neki ez kell az esküvőhöz, ám legyen. Max. egyházi esküvőn forgatom egy kicsit a szemem, mert ez a zene marhára nem odavaló (lehet, hogy ez így meglepő, de ez nem egyházi zene és a Szentivánéji álom, aminek a keretében ez megszólal baromira nem a keresztény házasságról szól. :D).

2021. dec. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Én elég sok esküvőn hallom ezt, de van ugyanannyi olyan is, amin nem ez a zene szól. Nem divat kérdése, hanem van, akinek nem is jut eszébe, hogy lehet más, van, aki meg nagyon hagyománykedvelő. Mostanában a lőtéri kutyát nem fogja érdekelni 1-2 begyöpösödött öreget kivéve, ha nem a Nászinduló szól a bevonuláskor, kiv. ha vmi nagyon nem odaillő (pl. gengszterrap).
2021. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
74%
Ez a klasszikus nászinduló, első esküvőn a legtöbb pár erre szeret bevonulni, válás után viszont már nem erre szoktak, főleg ha sokadik esküvő. Persze van, aki elsőre is inkább egy másikat választ. Üdv: egy anyakönyvvezető
2021. dec. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!