Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A legénybúcsú, leánybúcsú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legénybúcsú, leánybúcsú valójában miről szól?

Figyelt kérdés

Soha sem voltam még ilyenen, tehát fogalmam sincs, hogy mi zajlik le ilyenkor.

Ez egy olyan esemény, amikor "hivatalos" engedélyt kap a (jövendőbeli) férj és feleség arra, hogy megcsalják egymást? Ha igen, akkor a házasság rossz alapon indul (hűtlenségen).



2022. máj. 26. 11:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%

"Ez egy olyan esemény, amikor "hivatalos" engedélyt kap a (jövendőbeli) férj és feleség arra, hogy megcsalják egymást?"

Egyébként nincs olyan, hogy engedéllyel történő megcsalás. Amiben a felek megegyeznek, hogy mindkettejük számára elfogadható (legyen szó egyszeri kiruccanásról, vagy rendszeres szokásról), az nem megcsalás.

2022. máj. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

"Miért ne mehetnék el a haverokkal bulizni az esküvő után?"

Elmehetsz, de egy kicsit gáz, ha otthon az ágyba bedőlve összehányod az asszonyt.

2022. máj. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen sztorijai az embernek leginkább 18-20 éves kora környékéről, illetve a legénybúcsúból vannak.
2022. máj. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
88%

#12

Egyrészt nő vagyok, másrészt nem mindenkinek az a "buli" hogy okádva esik haza, családi állapottól függetlenül.

2022. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%

"Egyrészt nő vagyok, másrészt nem mindenkinek az a "buli" hogy okádva esik haza, családi állapottól függetlenül."

Ez oké. Én viszont próbálom megvilágítani azoknak az álláspontját, akiknél egy kiadós, fiatalos, pörgős buli gyakran emelkedett alkoholszinttel, és ezzel együtt időnként nem minden kellemes következményekkel jár. A búcsún ezt szeretnénk mintegy múltidézés jelleggel egyszer még újra átélni, mintha egy éjszakára újra visszatérne egy darabka a haverokkal életünk kollégista korszakából.

2022. máj. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
89%

#15

Ez esetben se igazán értem, esküvő előtti napokban nem ciki négykézláb hazakúszni talajrészegen, de pár nappal később már gáz...? Nekem ez elég fura logika. Az esküvő nem kellene hogy önmagában változtasson a bulizási szokásokon, tehát akinek alapból nincs igénye az "ereszdelahajam"-ra annak nem kell elkezdeni csak azért mert legénybúcsú, akinek meg van rá igénye és a párja/jegyese szerint is belefér, annak meg nem lesz tiltott csak azért mert házasok...

2022. máj. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
#16 Egyetlen, különleges nap erejéig szeretné az ember újraélni, ennyi. De azt hiszem, nem fogom tudni elmagyarázni. Ha te a pároddal nem látjátok értelmét, egyszerűen ne tartsatok lánybúcsút és legénybúcsút.
2022. máj. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 nemaRendőrség ***** válasza:
82%

Én még nem voltam olyan legénybúcsún ahol voltak kurvák.

Nem is igényeltük soha, én sem akartam az enyémre.


Ami nekem hiányzott az enyémről azok a játékok voltak.

Egy kérdéssor volt ahol ha valamit nem tudtam akkor innom kellett. Ennek hatására a buli végén volt egy képszakadás, második este csak lightosan iszogattunk már

2022. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
50%
Régen legénybúcsú szervezéssel foglalkoztam. Sosem csalta meg a vőlegény a menyasszonyt. Sőt általában viselkedett is. A haverok hülyeségeit viselte el inkább. Pl feladatok,hoznak lànyt(művésznőt). Egyszer vette le a táncoslány a pasi alsóját nem állt a cerka ,pedig az a lány elég jól nézett ki. Egy elitebb night klubban dolgozott főállásban.
2022. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!