Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elfogadható az, hogy egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható az, hogy egy 30 fős kereten belüli esküvőnkre bizonyos családtagok helyett a legjobb barátokat hívjuk meg?

Figyelt kérdés
Van anyagi keretünk, mi két kisgyerekkel meghúztuk a határt hogy mennyi vendégre tudunk bérelni helyet, fizetni mindent stb. Ebbe a 30 főbe azok vannak benne, akik a legfontosabbak nekünk és akikkel rendszeresen tartjuk a kapcsolatot. A nagynéném viszont kiakadt, hogy nem hívom meg a féltestvéremet, azt aki teljesen más korosztály, nem együtt nőttünk fel és egy évben egyszer beszélünk Karácsonykor pár mondatot. Ellenben meghívtam két legkedvesebb barátnőmet és gyerekeiket, akik mindig támaszaim voltak, akikkel rendszeresen tartom a kapcsolatot és mindig segítettünk egymásnak. Nagynéném még azon is kiakadt, hogy nincs több pénzünk erre, meg hogy párom úgyis jól keres (mintha olyan jól tudná hogyan élünk). Nem tudom már én is mit gondoljak. Ő alapvetően nem érti meg ezt, mivel egy elsőáldozásra is százezreket költenek, mi meg szerényebben gondolkodunk. Mit gondoltok, bunkók vagyunk?
2022. jún. 28. 18:53
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
97%

Én azt nem értem, hogy miért beszélted ezt meg a nagynénivel.

Én simán közöltem volna, hogy csak barátokat hívok azt csá.

2022. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
87%

Nem mind1, hogy ki-mit gondol?!


Sztem hlyeség a rongyrázás és általában a legnagyobb esküvők mind válással végződnek, nem kifelé kell házasodni.

2022. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
83%

De téged mit érdekel, mi mit gondolunk erről? Egy csapat anonim idegen véleménye kell, hogy igazolni tudd a döntéseteket?

Nem bántásból írom, de szomorú, hogy ilyen ember gyereket nevel.

2022. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
97%
Hát, figyi...ne érdekeljen...Mi 22-en voltunk az vacsorán, ebből anyukám és a párja , a tanum(anyum nagybátyja) a férjem anyukája és a mamája volt, a többiek jó barátok voltak. Apámmal 3 lépés a távolság, néha beszélünk. Az unokatesómékkal egyáltalán nem , az nagynénémmel akkor beszélek ha apámmal történik valami...amúgy egyáltalán nem beszélünk. Annyi tiszteletet megadtam nekik, hogy az önkormányzati ceremóniára meghívtam őket.Ők meg besértődtek, hogy a vacsorára nem...így utólag el kell mondajam , életem egyik legjobb döntése volt...Tégy úgy, ahogy nektek jó...
2022. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
96%

én max 2 ember hívnék.. a 2 tanút.


Amikor a nagynénéd kiakadt.. akkor húztam volna ki a listáról.

2022. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
97%
Igazából én a nagynénivel közölném, hogy igen, igaza van. A féltestvérem valóban közelebbi rokonom, mint pl. ő. Szóval úgy döntöttél, hogy a féltesót hívod meg helyette...
2022. jún. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
96%
Na én az olyanokat hívom facebook -kórosnak mint a nagynénéd: azt hiszik mindenhez közük van, és mindenbe belepofázhatnak, pedig a kutyát se érdekli mit akarnak...
2022. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
96%
A ti esküvőtök. azt hívtok meg rá, akit akartok!
2022. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
94%
Azt hívsz meg, akit akarsz a saját esküvődre. Ezek utân a nyomorult nagynénéd sem kéne meghívnod .
2022. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
96%
Én mondjuk a nagynénit se hívnám meg…
2022. jún. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!