Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Holnap lesz az esküvőnk és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap lesz az esküvőnk és a párom nagyon berúgott hogy nyugodjak meg?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a polgári esküvőnk és ma este átjött egy pár a baráti társaságból és segítettek díszíteni. A két férfi persze neki fogott mellette inni , ünnepelni úgymond az utolsó estét legényként.


A párom ritkán iszik ezért megártott neki és most ott tartunk hogy egész éjjel nyögött én meg semmit nem aludtam és 3 ora múlva toppon kell lennünk.

Idegességemben egy percre sem tudtam elaludni, annyira mérges vagYok rá hogy pont most kellett ezt csinálnia és így lennie, amikor többször is mondtam hogy lassabban a piával . Most holnap mosott sz@rok leszünk mindketten. Nem tudom hogy másképp ha ez nem történt volna tudnék e aludni de most őt okolom és arra gondolok hogy az én napomat is elcseszte a hülye ivással a haverjával.

Ti mire gondolnátok a helyemben? Hagyjam rá, kiengedte a gôzt a nagy nap előtt ? Vagy óriási felelőtlenség volt ?


2022. júl. 30. 03:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Most már mindegy. Nagy baj nem lesz, én egy komolyabb probléma miatt nem tudok aludni. Ezen nem idegeskednék.
2022. júl. 30. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Holnapig van ideje józanodni.
2022. júl. 30. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Csak nekem nincs aludni :(


Órákat ült az ágy szélén leejtett fejjel mert ha lefekszik szédül, utoljára mikor így volt másnapra beállt a nyaka és csak egy irányba tudta mozditani. Plusz a nyögések miatt sem bírtam elaludni .

Mostmár ez van csak nem tudtam mennyire reagálom túl, stressszesen hajlamos vagyok rá

2022. júl. 30. 03:51
 4/22 anonim ***** válasza:
65%

Mondd meg neki, hogy esküvő után már ne csinálja ezt.

De azért esküvő napján lehet hogy még kísérteni fog.

Vegyél be egy valeriánát, kortyolj rá egy pohár bort, majd csak jobb lesz.

2022. júl. 30. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Nyilván mindketten túlreagáljátok, 10-20 év múlva ez vicces lesz.

Valószínűleg túlizgulod előre a holnapot, enélkül sem aludnál, de itt írogatni nem kellene. Aludd szépre magad!

2022. júl. 30. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem nem ünnepelt, csak nem bírja feldolgozni hogy megnősül.

Bocs, ezt nem tudtam kihagyni! :)

2022. júl. 30. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Az lehet, hogy izgulok mindenen is… már a reggeli teendőimet sorolom az agyamba, az ülési rendet és kb mindent plusz az ideg amiért nem tudta türtőztetni magát.

Gyomoridegem is van , nem hiszem hogy fogok én ma aludni

2022. júl. 30. 04:03
 8/22 anonim ***** válasza:
92%

Ne idegeskedj. Egy fontos van: hogy meglegyen a boldogító igen.

Minden más úgy sikerül ahogy sikerül.

Ha még te is túlstresszeled magad, akkor nem csak férjed lesz mosott kaki, de mindketten. És legalább a menyasszony legyen már szép. A vőlegény mosottságán pedig később valóban csak nevetni fogtok.

Sok boldogságot!

2022. júl. 30. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
Itt nem lesz nászéjszakán szex😅
2022. júl. 30. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
14%

Az a baj, hogy lehet ezt szépíteni: azé ivott be, mert legénybúcső volt, stb.

Viszont ő már hamarabb elvett valakit, más mellett döntött: a pia mellett. Sajnálom, hogy eddig nem vetted észre...

2022. júl. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!