Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami vicc?

Figyelt kérdés

Most olvasom egy kérdésnél, hogy manapság egy esküvő, 100 főre, simán 5M???

Azaz 5.000.000. forint???


És még csodálkoznak a nők, hogy a pasijuk nem kéri meg a kezüket?


2022. dec. 27. 23:57
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
98%

#9

Szerintem ez az alap és aki nem ilyen nőt akar elvenni, az meg is érdemli a sorsát. Mindenki előtt ott a lehetőség, hogy ne egy vérszívót vigyen haza. :)

2022. dec. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
35%

"Szerintem ez az alap és aki nem ilyen nőt akar elvenni, az meg is érdemli a sorsát. Mindenki előtt ott a lehetőség, hogy ne egy vérszívót vigyen haza. :)"

Így van! :)

Én nekem volt tapasztalatom ilyen lánnyal, hamar elmentem tőle.

2022. dec. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
18%
#8 mintha a házasság egy olyan nagy húha lenne… ha valaki nem akarja elvenni a nőt akkor már egyből beszari… szép
2022. dec. 28. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
39%

#8

Közvetlen környezetemben ismerek két párt is akik így gondolkodtak mint Te. Mindkét házasság 3 hónapon belül véget ért, pedig "áldoztak" rá, nem is keveset. Azóta az egyi emberke, újra házasodott, immáron különösebb áldozat nélkül, komoly 10 fős ebéddel megtisztelve az alkalmat, és csodák csodájára 22- éve boldog a házassága. Itt vagyok jómagam. Három hónap ismerkedés után összeköltöztük, az akkor már elvált párommal, és mit ad isten, minden féle csinnadratta nélkül 14 éve együtt vagyunk, mint élettársak. Eszünkbe sem jutott a házasság, még fogalom szintjén sem. Amelyik nőnek, illetve férfinak abban rejlik a párkapcsolat megkérdőjelezhetlensége, hogy "Áldoz" rá, mert az a divat, mert úgy érzi csak, hogy minden a legnagyobb rendben van, az inkább felejtse el. Természetesen egy gyűrű, az mint az összetartozás szimbólumaként részemről is elfogadott, és mondhatni elvárt, volt, de mivel a munkám nem enged ilyet viselnem, így a "foglalt táblát" másként is egymásra tettük.


Legnagyobb baj az, hogy másoknak próbálunk megfelelni, és bizonyos anyagi javak eléréséhez szükséges, viszont akinek ilyenre nincs megfelelési kényszere, illetve feltétlen szüksége, az gondolja át.

Megéri elkölteni fölöslegesen X-milliót, vagy szép szolidan letudni, ha szükséges. Élni egy "hagyománynak", vagy élni ahogy szeretnénk.

2022. dec. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
56%
Így van ahogy a #14 írja. Teljesen elmentek neked otthonról #8. Drága férjecskéd se komplett, de lehet csak beletörődött a hülyeségbe
2022. dec. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
89%

Azt veszem észre, hogy itt gyakorin a természetes dolgokat utálják, megvetik és beállítják abnormálisnak. Pl. ha valaki szeretne esküvőt, amire azért meghívna kb 50 főt (100-at én nem tudok elképzelni, hogy jön az össze? Ilyen sok nagycsaládos barátod van?) Én pl elvagyok a Balatonnal is nyáron, meg nem kell nekem luxus kocsi, meg szép ruhák, de ha majd megházasodom, akkor szeretném, ha nagyobb lenne, mint két tanús és emiatt nem kell rosszul éreznem magam. Nem tudom hogy jött az, hogy akik szeretik egymást, nem házasodnak, akik meg nem és szakítanak is hamar, azoknak nagy lagzijuk volt.


Igen reális az 5 millió sajnos... De 3-ból is meg lehet úszni úgy, hogy szép legyen és ott legyen a család meg a közeli barátok, meg ne csak egy éttermi vacsora legyen a szertartás után.

2022. dec. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
79%

14


Na én meg pl azt tartom hülyeségnek, hogy valakivel együtt vagyunk és nem kötjük össze az életünket. Nem a házasságtól lesz jó egy kapcsolat, de egy jó kapcsolat nagyon sok esetben magával hozza a házasságot is. Nem lennék együtt olyannal, aki nem akarja nekem megfogadni azt, hogy élete végéig kitart mellettem.

2022. dec. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
18%

#3

Egy hivatalos házasságkötés sincs teljesen ingyen. A hivatalban is megkérik az árát, de az valóban aprópénz egy nagyszabású lagzihoz képest.

2022. dec. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
0%
#17 az ilyen hülyékre épül a rendezvényszervező ipar…
2022. dec. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy kommentelők titeket miért zavar, hogy egy vadidegen szeretne lagzit? :D A ti párotok nem ilyen, nektek jó így, hogy nem házasodtok össze. Akkor nem mindegy, hogy egy vadidegen mit csinál? Még csak nem is ti fizetitek az adótokból.
2022. dec. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!