Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Más is érezte katasztrofálisna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte katasztrofálisnak az esküvői képeit?

Figyelt kérdés
Megkaptuk az esküvői képeinket és nincsenek szavak... maga a képanyag jó, de az összes képen fintorgok, alig van rólam vállalható kép. Pl volt ahol csálén állt egy kicsit a ruha és senki nem szólt, rohadt gáz. (Ex)Menyasszonyként teljesen össze vagyok törve, mert nincs egy olyan normális fotó, amit kitennék bárhova is, mert undorítónak tartom magam a képeken (pedig általában jók szoktak sikerülni). Mindegyiken vagy csukva van a szemem vagy lefelé nézek vagy épp éneklek és tátott a pofám, vagy fintorgok. Mikor megkaptam őket zokogtam. Hogy lehet ezen túllépni, hogy életetek egyik legfontosabb napjáról nincs 10 olyan fotó 1500ból amin vállalhatónak tartod magad? Más is járt így? Nagyon el vagyok keseredve.

2022. dec. 28. 09:49
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Ezt a fintorgást ne úgy értsétek, hanem amikor mosolyogtam, akkor nagyon kint voltak a fogaim, az arcom megemelkedett felráncolódott az orrom is, szóval olyan csúnya. Amúgy nem spóroltunk a fotóson.
2022. dec. 28. 11:33
 12/49 anonim ***** válasza:
93%

Pontosan tudom magamról, hogy se én, se a páron abszolút nem vagyunk fotogének. Utáljuk, ha fotóznak, kellemetlenül érezzük magunkat, és emiatt minden képen úgy nézünk ki, mint az idióták :D de tényleg, élőben sokkal jobban nézünk ki, de kb minden fotó szar rólunk...


Idén nyáron volt az esküvőnk, 600+ -ot fizettünk a fotó+videósnak. És csak egy dolgot kértünk tőlük, egyetlen egy képet, amin jól nézünk ki. Egy képet, amit kinyomtathatunk és majd az unokáknak meg lehet mutatni. Szerencsére egy elfogadható képünk azért lett. :)

Úgyhogy minden csak felfogás kérdése, próbáld kicsit pozitívan látni a dolgot és annak örülni, ami sikerült :)

2022. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező, akkor meg pontosabban fogalmazz máskor. Ha nem fintorgás, akkor ne fintorgást írj.

Így elnézést kérek, #3.

2022. dec. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
66%
Tudod, hozott anyagból dolgozik...Pillanatképeket kapott el, a csukott szem nem szerencsés, de ha dalolásztál, meg vicsorogva nevetsz, azzal mit kezdjen? Azt tudja megörökíteni, ami történt, és ahogy kívülálló lát. Nem insta-szelfizés, amit úgy csűrsz-csavarsz hosszú perceken keresztül, amíg ki nem kerekedik belőle valami neked tetsző. Van pár, ami tükrözi ezt, és van jópár, ami a valódi jókedvet! Erre koncentrálj: felhőtlenül nevettél, és jókedvűen énekeltél az esküvődön, ezt tanúsítja rengeteg kép, aki ismer, az meg úgyis tudja, hogy nevetsz...
2022. dec. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
36%

" Azt tudja megörökíteni, ami történt, és ahogy kívülálló lát." és nem tud szólni?


amúgy párok, menjetek jegyesfotózásra, ott ezek kiderülnek.

2022. dec. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
88%

"és nem tud szólni?"


Eltéveszted a műfajt; ahol szólnak, igazgatnak, az a beállított kép. A lagzin nem a fotós igazgatja a pacuha menyasszony ruháját, aki a szokatlan hacukában nincs ahhoz hozzászokva, hogy miként mozogjon, hogy mindig tökéletesen mutasson a ruhája, egyébként meg miről szólt volna? Két percenként kurjongatni kellene, hogy 'itt repül a kismadár, legyen szíves mindenki a legjobb profiljával beállni?' Miről szólt volna, hogy ne mosolyogjon már, mert rémálmai lesznek annak, aki a vicsorgós képeit nézni? Vagy hogy húzza meg magát diszkréten a sarokban, és meredjen egész este mona lisa mosollyal az arcán, és legfőképpen hagyja abba a kornyikálást mert nem lesznek előnyösek a képek?

Bocs, kérdező, de szerintem az a bajod, hogy kb. divatfotózós képeket vártál, tökéletes, de mégis lazának tűnő magazinfotókat magadról, és helyette a kegyetlen valóságot sugározzák a képek. Ezek szerint pontosan tudod, hogy vannak olyan helyzetek, amikor nem vagy valami fotogén; ezesetben neked kellett volna extrán odafigyelned magadra, hogy miként viselkedsz, és/vagy szólni a fotósnak, hogy mit vársz el, nem utólag siránkozni, hogy azt mutatja, amilyen valójában voltál a bulin.

2022. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
61%
Hát nem tudom, hamár fizetek 300+ ezret a fotósnak, akkor 1-2 óra múlva tűnjön már fel neki és szóljon, hogy így nem leszek túl boldog a képektől. Ez nekem is nagy félelmem, mert elég merev az arcom, bár szerintem picit ittasan nem lesz ezzel probléma nálam, de ha még is, akkor remélem szól a fotós, ezt egyébként a konzultáción jeleztem is neki.
2022. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
90%
Fogadni merek, hogy lehetne találni azok közül a képek közül jópárat, ami nem csak hogy elfogadható, hanem nagyon is jó, csak ugye sokszor az embernek nem tetszik saját maga, amikor visszanézi egy fényképen vagy video felvételen.
2022. dec. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
86%

Azért egy olyan fotón, ahol teliben van csülöktől fülig a pár, ott nem is olyan egyszerű észrevenni, hogy egyikük nem fotogén. A látó/képmező kis hányada a menyecske arca.


Ja, hát ez a #18-béli is nagy igazság. Én is jártam úgy, hogy látványosan lesajnálta a róla szóló képeket egy újdonat ismerősöm, majd két hét múlva jött, habogott és mondta, hogy kér belőle, mert minden ismerősének ez tetszik.

2022. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
36%

Én eleve nem akartam a fotókat de a férjem szerett volna...

Ahogy kézhez kaptam a fotókat azonnal szelektáltam. Szinte minden képen sütött rólam, hogy utálom az egész fényképezés dolgot. Amúgy sem szeretem ha más fotóz.


Kiválasztottam kb 10 képet ahol valahogy kinézek, azokat a férjem gépén egy albumba tettem, illetve van 3 kép ahol tényleg jól nézek ki, azok mentek a falra. A többi meg kuka.

2022. dec. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!