Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Más is érezte katasztrofálisna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte katasztrofálisnak az esküvői képeit?

Figyelt kérdés
Megkaptuk az esküvői képeinket és nincsenek szavak... maga a képanyag jó, de az összes képen fintorgok, alig van rólam vállalható kép. Pl volt ahol csálén állt egy kicsit a ruha és senki nem szólt, rohadt gáz. (Ex)Menyasszonyként teljesen össze vagyok törve, mert nincs egy olyan normális fotó, amit kitennék bárhova is, mert undorítónak tartom magam a képeken (pedig általában jók szoktak sikerülni). Mindegyiken vagy csukva van a szemem vagy lefelé nézek vagy épp éneklek és tátott a pofám, vagy fintorgok. Mikor megkaptam őket zokogtam. Hogy lehet ezen túllépni, hogy életetek egyik legfontosabb napjáról nincs 10 olyan fotó 1500ból amin vállalhatónak tartod magad? Más is járt így? Nagyon el vagyok keseredve.

2022. dec. 28. 09:49
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
16%

#29, 30

Értékelhetetlenek vagytok.

2023. jan. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
90%
28-as, én nem vagyok fotós, még a közelében sem vagyok, csak a magam szórakoztatására kattingatok, főleg természet fotó vagy olyasmi, de azt levágtam, hogy neked halvány lila gőzöd sincs az egészről. Leírom mégegyszer, ha valaki ép fénykép elkészültekor csinál valamit, akkor az a kép úgy is marad, olyankor maximum annyit lehet tenni, hogy készít egy üj képet, de ha valaki 1500 kép alatt, nem tud normálisan mosolyogni, az ne legyen már a fotós hibája. Éles a kép? Jól megvan komponálva? Nincs túl vagy alul exponálva? Mélység élesség rendben van? Ha ezekre mind igen a válasz, akkor a fotós a többiről nem tehet.
2023. jan. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
92%
#31 ugyan már, hát nem tudom, ki nem tudja felérni ésszel, hogy olyan nincs, hogy valaki magának nem tetsző módon vigyorog, a fotós meg ezt realizálja? A fotós nem azt látja, hogy vicsorog vagy grimaszol, mert nem vicsorog és nem grimaszol, hanem azt, hogy mosolyog, mert mosolyog, csak saját magának nem tetsző módon. Csak az alany gondolja úgy, hogy a saját mosolya visszataszító! Ehhez gondolatolvasás kell, mint írtam. Ha a násznép vadállati vicsorgásnak látná, este hétre már csak hárman lennének a teremben. Ehelyett fellöksz egy pár általánosságot. Olyant én is tudok, szeresd a szüleidet.
2023. jan. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
24%

#32, 33

Mit magyarázzátok félre a dolgot?

32 ha nem vagy hivatásos akkor mit bánt téged a véleményem. Szerinted az használható munka, hogy technikailag tökéletes a kép, csak éppen senkinek sem kell? Szerinted a fotósnak itt meg kell állnia a tudományának? Ha igen, akkor szerinted pl. a plakátokra miért nem kerül ki ilyen kép?

33-as te mit nem értesz azon, ha azt írom, hogy szembesíteni kell a "modellel" a képet és, hogy ez így megfelel-e neki? Elolvastad, amit írtam egyáltalán? Ha igen, akkor ne pedálozz olyannal, amit már cáfoltam.

Egyébként ti mit dolgoztok ilyen mentalitással? Milyen munkát adtok ki a kezetek közül? Nem találkoztatok olyannal soha, hogy hiába van egy eljárás valahogy mégse jó a végeredmény és mégis meg kell oldani valahogy?

2023. jan. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
73%

#34 ha nem tetszik akkor sirdogáljon rajta. Ami az én részem az rendben van ami nem az nem. Nehogy már hogy egy esküvő fotosnak kelljen azon is ugralni hogy a menyasszkony drága szépen mosolyogjon. Menjenek el akkor jegyesfotózásra aztán itt ugy variál ahogy akar.

És én tényleg csinálok ilyeneket.

2023. jan. 2. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
66%
"Nehogy már hogy egy esküvő fotosnak kelljen azon is ugralni hogy a menyasszkony drága szépen mosolyogjon." elfelejted, hogy ez egy szolgáltatás amiért esetekben a menyasszony 900ezret is fizethet.
2023. jan. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
18%
Szolgáltatás...a fodrászat is egy szolgáltatás, de hiába profi fodrász valaki, ha a vendége nem fog tudni normálisan ülni a székben, hanem izeg-mozog, akkor elfogja rontani a frizuráját, kb. ez is ilyesmi, csak a fotós egy "kicsit" többe kerül. Nem úgy működnek a dolgok, hogy valaki profi, akkor már képes a lehetetlenre is, tudomásul kell venni, hogy egyes szolgáltatásoknál, ha nem mindegyiknél, a megrendelőnek is együtt kell működni a siker érdekében. Ez esetben pl. tudom, hogy fényképezni fognak, akkor normálisan mosolygok, de legalábbis nem grimaszolok meg fintorgok.
2023. jan. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
80%

#37

Nem a lehetetlent kell megoldani. Ember módjára kell viselkedni. Minek vagy fotós, ha rühelled az embereket. Menj fotózz virágokat. Azokat nem zavarja a munkád minősége.

2023. jan. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
75%
#38 aha persze, aztán ugyan ez a kérdező meg lehordja mert jó magyar ember hogy mit szólsz bele, az a dolgod hogy fotózz.
2023. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
38-as, 37-es vagyok, nem vagyok fotós már korábban írtam, hogy csak a magam szórakoztatására fotózgatok, és igen, ha ép nincs jobb téma, akkor virágokat is szoktam fotózni, ebbe beletrafáltál rendesen :)
2023. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!