Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Más is érezte katasztrofálisna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte katasztrofálisnak az esküvői képeit?

Figyelt kérdés
Megkaptuk az esküvői képeinket és nincsenek szavak... maga a képanyag jó, de az összes képen fintorgok, alig van rólam vállalható kép. Pl volt ahol csálén állt egy kicsit a ruha és senki nem szólt, rohadt gáz. (Ex)Menyasszonyként teljesen össze vagyok törve, mert nincs egy olyan normális fotó, amit kitennék bárhova is, mert undorítónak tartom magam a képeken (pedig általában jók szoktak sikerülni). Mindegyiken vagy csukva van a szemem vagy lefelé nézek vagy épp éneklek és tátott a pofám, vagy fintorgok. Mikor megkaptam őket zokogtam. Hogy lehet ezen túllépni, hogy életetek egyik legfontosabb napjáról nincs 10 olyan fotó 1500ból amin vállalhatónak tartod magad? Más is járt így? Nagyon el vagyok keseredve.

2022. dec. 28. 09:49
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
31%
A másik dolog meg az, hogy honnan a bánatból szedted, hogy én vagy a szóban forgó fotós rühelli az embereket? Írsz, vagy îrtok már mindenféle hülyeségeket, de a legjobb az egészben az, hogy konkrétan nem írnátok le, hogy ti mit kezdtetek volna a fotós helyében, csak azt hajtogatjátok, hogy ő a hibás, neki kellett volna megoldania. Na, hagy olvassam, olvassuk, hogy lehetett volna megoldani!
2023. jan. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
82%
Én írtam. 1-2 óra múlva szólni a menyasszonynak hogy baromira nem lesz boldog a képektől és eröltessen magára valamit.
2023. jan. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
88%
Igen, de az, hogy üjabb képeket készítsen, már tüllépi az idejét, bár nem tudom, hogy megy ez, de a legjobb az lett volna, ha az elejétől kezdve megpróbálunk normális fejet vágni.
2023. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
3%
Az "1-2 óra" múlva azt jelenti, hogy még mindig max du. 3 óra van és alig történt fontos dolog.
2023. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
83%

Sajnálom :(. Rossz volt a fotós - egy tapasztalt, ill. igényes fotós szólt volna a csálé ruha miatt, és igyekezett volna előnyös szögből fotózni téged, vagy szólni bizonyos képek készítése közben, hogy mosolyogj. Esetleg kérdezd meg az egybegyűlteket, hogy van-e másnak fotója, megnéznétek szívesen. Hátha azok között lesz olyan, ami normális, még ha nem is egy csúcsmodell géppel készített.


Amúgy meg a fintorgással / grimasszal kapcsolatban... vagyunk egypáran, akik ha beszélünk, akkor hülyén néz ki a szánk fotókon, meg nyilván senki sem 24/7 100wattos vigyorral vigyorog az esküvő alatt sem... egy normális fotósnak meg kell találnia a jó pillanatokat.

2023. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért én se mosdatnám annyira a fotósokat. Nekünk nem volt nagy lagzi, konkrétan csak a polgári szertartásra kértünk fotóst, meg utána pár csoportképre. A vízszintest nem ismerte, a képek nagy része vállalhatatlanul homályos lett, meg összességében technikailag borzalmasak. Az egészben a vicc, hogy a portfóliójában jó képek voltak, plusz figyeltem a fejlődését az évek alatt, és tényleg jó képeket csinált alapból, de aznap kb egyik se sikerült, kriminálisak. Magammal semmi bajom a fotókon, szép az arcom, szép a ruhám, sminkem... Stb, de mégis vállalhatatlanok a képek. A legjobb pillanatokat el se kapta, azokat konkrétan a telefonos videóból vágtuk ki. A jegyes fotózás után pedig hónapokra eltűnt a (egy teljesen másik) fotós, mindenféle magyarázat nélkül. Az elején mondogatta, hogy még egy kis idő, egy hét, majd 2 hónapig nem válaszolt semmire. Végül a képek első felét nagy nehezen megkaptam, a második adagért, ami más helyszínen, más kiegészítőkkel készült még egy bő hétig kellett kampányolnom. A reakciója kb annyi volt, hogy "nem érti, miért nem lehet azokból választani" 😅😅😅 Talán mert full más jellegűek voltak, és az egész adagért fizettem...? Az már mellékes, hogy kb teljesen nyers képek voltak, ami nem, az meg ízléstelenül volt megszerkesztve. Pl férjemet kb Ken babává retusálta, nekem is fullosan eltűntek a vonásaim. Mint amikor a 15 éves kislány megismeri a blur tool-t... A mázli, hogy minimálisan értek az utómunkához, szóval a fényeket (nyilván minimálisan, amennyire utómunkában lehet), illetve alap apróságokat, mint apróbb bőrhibák, esetleg sárgább fog, tudtam javítani gond nélkül, így lett nagyon kevés értékelhető.

És őszintén nem értem, mert mindkét fotóst több éve ismerem, követtem, szerettem a munkáikat, és mégis olyan lett, amilyen, ráadásul nekem kellett velük pluszba dolgoznom.

2023. jan. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező, sok esküvői fotózást megcsináltam, de csak azt tudom mondani ha te picsogsz akkor bmeg!

Én azért kapom a pénzem hogy fotózzak. Minden felkérés erre helyeződik ki hogy fotózzak. Lehetősgeimhez mérten igyekszem a “grimaszokhoz” igazodni de egy adott ponton át nem tehetek semmit. Egy esküvőn szoros a program mert az rohadt fontos…

Így pont nem megyek oda hogy figyelj szarul nézel ki…

Kb. 800-1200 foto keszul, ha te azokon nem tudsz normalisnfejet vagni egyen sem akkor magadra vess. Meg az osszes hozzaszolo is.

2023. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%

Szakmabeliként: ha kb minden képen fintorogsz, az nem a fotós hibája. ;)


Esküvői fotózáson amikor a párt fotózzuk, oké, ott csak kettőjükre figyelünk, de a random készített fényképek "magukért beszélnek". Olyankor nem szólok, hogy hé, igazítsd meg a ruhád, hanem megtalálom a szöget, a fényt, valami pluszt és lövöm a képet.

2023. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
48%

Pont ma este meséltem itt el először, hogy hogy jártunk a fotósunkkal: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__eskuv..

Röviden hasonlóképp.

2023. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!