Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Más is érezte katasztrofálisna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte katasztrofálisnak az esküvői képeit?

Figyelt kérdés
Megkaptuk az esküvői képeinket és nincsenek szavak... maga a képanyag jó, de az összes képen fintorgok, alig van rólam vállalható kép. Pl volt ahol csálén állt egy kicsit a ruha és senki nem szólt, rohadt gáz. (Ex)Menyasszonyként teljesen össze vagyok törve, mert nincs egy olyan normális fotó, amit kitennék bárhova is, mert undorítónak tartom magam a képeken (pedig általában jók szoktak sikerülni). Mindegyiken vagy csukva van a szemem vagy lefelé nézek vagy épp éneklek és tátott a pofám, vagy fintorgok. Mikor megkaptam őket zokogtam. Hogy lehet ezen túllépni, hogy életetek egyik legfontosabb napjáról nincs 10 olyan fotó 1500ból amin vállalhatónak tartod magad? Más is járt így? Nagyon el vagyok keseredve.

2022. dec. 28. 09:49
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, eső után köpönyeg, de: Pont ezért van a jegyesfotózás 1-2 héttel az esküvő előtt. Én is azt hittem először, hogy valami úri huncutság, de nem. Összeszoktunk közben a fotóssal, nyilván figyelte, melyik a jobban kinéző profilom, milyen a testtartásom, milyen szögből jó, ha fotóz minket többnyire.
2022. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hülye kérdés lehet, de a beállított képek sem tetszenek, vagy csak a "bulin a képek" nem tetszenek?
2022. dec. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
38%

Én csak azt érzem katasztrofálisnak, ha valaki amiatt rí, hogy nem tudja ország-világ elé kbszni az összes képet, mert éppen nem tetszik saját magának rajtuk. Az élet nagy problémái.🤦‍♀️ Irigyellek, hogy ez a legnagyobb problémád az életben. Lehet megsértődni. És a hozzád hasonló magamutogatóknak is.

Majd a válás utáni képek szebbek lesznek.Lehet azokon szebben vigyorogsz majd. Problem solved.

2022. dec. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
78%

#23

Meg a többi zsáklakónak. Szerintetek az esküvői fotók minek vannak? Nem a mutogatás miatt? Ha nem is rakja ki vki face-re, akkor a gyereknek, unokának, szülőknek stb.-nek megmutatja. Akár saját magának emlékbe. Nyílván azért fizetjük a fotóst, hogy normális vállalható képeket csináljon az emberről. Ezért öltözünk fel szépen. Ne hárítsuk a felelősséget, rengeteg pénz egy normális fotós, ha valaki nem üti meg a mércét, akkor semmivel sem különb egy szimpla rokonnál, aki az akármilyen telefonjával csinál egy képet. Ennyi.

2022. dec. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem 24-nek igaza van.
2022. dec. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
33%
#25, és miben? Abban, hogy a fotós olyan képeket készítsen, amelyek az ara titkos álmaiban szerepelnek? Gondolod, hogy OKJ tanfolyamon, vagy a megfelelő egyetemeken magas fokú gondolatolvasást oktatnak? Itt nem arról van szó, hogy életlen a feje az ifjú párnak, hanem arról, hogy a mosolya nem tetszik saját magának. Ha 1500 ilyen kifogásolható kép készült, az azt jelenti, hogy délutántól hajnalig így mosolygott, nem pedig azt, hogy rálépett az apósa a lábára, vagy elindult a fehérfolyása, és vágott egy grimaszt rövid ideig.
2022. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
84%
26-osnak igaza van, a fotósnak elsősorban az a dolga, hogy technikailag jó, és jöl megkomponált képet alkosson, arról nem tehet, ha az alany grimaszol, pláne akkor nem tud mit kezdeni, ha épen az exponálás pillanatában vág valami fura képet, ha a redőny épen rossz pillanatban csukódik, akkor az a kép úgy is marad.
2022. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
66%

#26,27

Ne hárítsatok, tudjátok miről beszélek. Egy magára valamit adó fotós legalább megpróbál vállalható képet készíteni. Nyissátok ki a szemeteket és nézzetek már rá az elkészült képekre. Szükség esetén szembesítsétek ott helyben a megrendelőt a már elkészült képekkel, aki fizet nem kis összeget a szolgáltatásért. Ha nem tetszik neki a grimaszolt feje (amit nyílván nem lát vagy érzékel) akkor majd magátol megpróbál változtatni rajta nyílván. Gyerekek ne adjunk már ki a kezünk közül selejtet. A cél az, hogy mindenki elégedett legyen. Ilyen hozzáállásért ti pénz is kértek? Kérdem én. Nem érzitek a mentalitásbeli hiányosságokat? Szálljatok le a magas lórol tanuljatok alázatot és megértést. Törekedjetek az elégedettségre. Így lehet valakiből értékes, keresett jó szakember.

2022. dec. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
8%
#28, ez eléggé összevissza hányt lózung.
2023. jan. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
8%
#28 tedd zsebre magad. Így jár aki grimaszolgat.
2023. jan. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!