Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerelemből házasodtál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből házasodtál?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy előző kérdés ihlette a kérdésem.

Nők, férfiak!

Ti szerelemből hazasodtatok, vagy már elmúlt a szerelem és "csak" szerettetek(szeretitek) a másik felet amikor az oltár elé alltatok?

Mennyi ideje voltatok együtt mikor hazasodtatok? Mióta tart? Vagy aki elvált mennyi idő után vált el?

Szimpla kíváncsisag.

Köszönöm a válaszokat! 😊


2023. ápr. 7. 20:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%
Őszintén szólva már nem emlékszem rá. Tuti hogy nem volt már az a nagy szerelem, rózsaszín köd sehol, ráadásul egy évvel előtte külön voltunk néhány hónapig, aztán újra összejöttünk. 8 évvel a megismerkedésünk után volt egyébként. 30 éve vagyunk együtt, de már nem tudom hogy miért. 49F
2023. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Még nem váltunk el, a házasságunk 10 éve tart, előtte is sokáig együtt voltunk
2023. ápr. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Igen. 3 éve voltunk együtt akkor, idén a 6. házassági évfordulónk ünnepeljük. A szerelem még mindig töretlen. És szerencsére nem csak a szerelem, hanem az észérvek is támogatnak minket, nálunk egybeesik a "jó döntés" a szerelmünk tárgyával :)
2023. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%

Ezt vmi nő irta 3.:D

"Töretlen""szerelem"

:D

2023. ápr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerelemből, de ésszel. Sokat dolgoztunk a kommunikáción, kompromisszumkészsègen meg csomó mindenen mindketten, mire 'alkalmasnak' találtuk magunkat egy házassághoz.
2023. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
24%
Nem. A szerelmet átéltem a fiatalkori kapcsolataimban, de tudtam, hogy a jó házasság nem a szerelemről szól, hanem más, földhözragadtabb dolgokról. Nekem bejött ez a megoldás.
2023. ápr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Igen, de szerintem csak én voltam szerelmes, ő meg csak élvezte az ezzel járó előnyöket, pl.rendszeres szex. 4 év után vett el, nagy megtiszteltetésnek éreztem, de így utólag már azt gondolom, beköltözött a házamba, megoldotta magának a lakásgondjait. Sokáig azt hitte, hogy a házasságban 5 év után majd közös lesz a ház, de ezt benézte, mert örököltem. Ha majd meghalok, akkor fog jöl járni. Nem szeretem már régóta, de nincs hova mennie, gyerek is van. Így jár, aki a szívére hallgat és nem veszi észre, hogy egy csóró hajléktalanhoz ment hozzá.
2023. ápr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Részemről az volt, de utólag azt mondom én is, hogy nem kellett volna szerelmből házasodni, meg kellett volna várni, míg leül a lila köd, tiszta fejjel lehet jó döntéseket hozni. És egyáltalán nem biztos, hogy viszonzott, sokan kényelmi szempontok alapján döntenek a házasság mellett, profitálni akarnak belőle. Lersze ezt húszonévesen még nem vágja az ember.
2023. ápr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
Igen. 2 év után hátasodtunk, másfél éve vagyunk házasok. Még mindig szerelmes vagyok, és úgy tűnik, a férjem is.
2023. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
Házasodtunk*
2023. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!