Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerelemből házasodtál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből házasodtál?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy előző kérdés ihlette a kérdésem.

Nők, férfiak!

Ti szerelemből hazasodtatok, vagy már elmúlt a szerelem és "csak" szerettetek(szeretitek) a másik felet amikor az oltár elé alltatok?

Mennyi ideje voltatok együtt mikor hazasodtatok? Mióta tart? Vagy aki elvált mennyi idő után vált el?

Szimpla kíváncsisag.

Köszönöm a válaszokat! 😊


2023. ápr. 7. 20:32
1 2
 11/19 anonim válasza:
69%

Nem. Szerettem, de nem voltam szerelmes, mikor hozzámentem (mondjuk előtte sem).

Szerettem azt, hogy anyagi korlátjaim nem voltak mellette, amit akartam, az az enyém lett. Szerettem, hogy olyan pozíciókhoz jutottam mellette, amiket valószínűleg magamtól nem nyertem volna el soha. Szerettem azt az életet, amit nyújtani tudott, azt a nőt, akivé mellette váltam.


11 éve vagyunk együtt, 9 éve házasodtunk.

2023. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi most fogunk hazasodni 3 ev utan. Szerelmes vagyok a paromba, o is az belem.
2023. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

3 év után, 1 éve hazasodtunk

Szerelemből

2023. ápr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
97%
10 év után házasodtunk, már nagyon sok mindenen túl vagyunk. Szeretjük egymást, de nincs az a nagy lángolás, mint az elején. Fél éve vagyunk házasok. Hogy miért egymást választottuk? Mert tényleg társak vagyunk az életben és erősíteni tudjuk egymást. A férjem nagyon jó "apa alapanyag" nem csak összehozni tudná a babát, de segítene gondoskodni róla, érdeklődne felé. De nem csak ez. Annyi mindenen túl vagyunk már...
2023. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
54%
Hát a szerelem édeskevés egy házassághoz.
2023. ápr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Viszont nem árt hozzá
2023. ápr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Sőt, fontos kellék. Csakhát nem tart sokáig a szerelem, ha nincs mit enni, nincs hol lakni, nincs mivel, hogyan dédegelni az érzelmeket. Mert azon szenvedsz, hogy legyen elég pénzed a puszta létezéshez.
2023. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván más IS kell hozzá. De én szerelem nélkül biztos nem mentem volna férjhez, még palotába sem.
2023. ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerelemből mentem férjhez. Én alapvetően se volt a fő életcélom. Régen férjhez mehettem volna, ha akarom. Viszont azt nem szerelemből tettem volna. A férjem a szerelmem, a lelkitársam, a legjobb barátom, akire bárhogyan bármikor számíthatok történjen akármi. Egymás szövetségesei vagyunk. 4 év után házasodtunk össze. Én nem tudtam volna érzelmek nélkül (pusztán érdekből) valakihez hozzámenni.
2023. ápr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!