Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tapasztaltok? 28 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tapasztaltok? 28 év körüli nők még inkább szinglik (vagy simán kapcsolatban vannak), vagy házasok?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok. Nemrég lett vége a hosszú, 4 évet tartó kapcsolatomnak. Mindenki vigasztal, hogy nem vagyok elkésve, manapság nem is nagyon házasodnak 30 előtt, meg a gyermekvállalás is kitolódott stb. Én viszont már kezdem veszettnek érezni ezt az ügyet. Hiába mondja mindenki, hogy rengeteg a korombeli szingli, szinte az összes házas vagy eljegyzett, akiket ismerek. Néhánynak már gyereke is van. Maximum a kibírhatatlan és a nagyon visszahúzódó, senkinek sem kellő “vénkisasszony” típus van egyedül. Sajnos férfiaknál ugyanezt látom. Lassan beérek abba a korba, hogy vagy defektes, vagy elvált egy szabad férfi. Mondjuk az elvált és a hosszú kapcsolatot maga mögött hagyó még nem is zavarna, én is az utóbbi vagyok. De azért ne legyen gyermeke.
2023. máj. 7. 21:24
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
31%
30 éves férfi vagyok. Én azt látom hogy az ismerettségi körömben mindenki házas, és valahol már családapa, és családanya. Akár több gyerekkel is. Szerintem ez normális. Nekem két éve ért véget a hét éves párkapcsolatom. De már szerintem nincsenek a korombeli értékes független nőkből. Én már fiatalabbakat nézegetek nálam. Ott még lehet találni értékes embereket. Idősebbekből inkább már csak a maradékot, a valami baj van velük kategóriát látom. Nem egyszerű… Szóval azt hiszem valamilyen szinten megértem hogy miért került kiírásra a kérdésed.
2023. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
38%

28 éves nő vagyok, évek óta családanya. A környezetemben is azt látom, hogy ilyenkor a nők (pl. munkatársaim, volt osztálytársaim 90%-a) már házasak, családosak, akár korábban is.

Nekem furcsa lenne, ha szingli lennék, de azért teljesen érhetőnek tartom, ha valakinek arra van igénye.

Mivel neked nem úgy tűnik, vélhetően hamarosan változnak a dolgok.

2023. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
#1 hehe! Ennyi erővel a nők is mondhatják, hogy fiatalabb pasi után néznek. (A legjobb barátnőm 29 évesen ment hozzá egy 24 éveshez)
2023. máj. 7. 21:43
 4/42 A kérdező kommentje:

Igen kettes. Nekem nem erre van igényem. Nekem már egy biztos társ kell, meg egy 1-2 gyermek.

Sokáig szemellenzős voltam és nem vettem észre, hogy a volt párom nem tervez komolyan velem. Ha komolyan tervezett volna, akkor már valószínűleg férjnél lennék. De aztán nem tervezett komolyan, így utólag már nem bánom, hogy nem mentem hozzá. Csak azt, hogy nem előbb lett vége vele, mert akkor hamarabb találhattam volna mást.

2023. máj. 7. 21:45
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradsz le semmirol, sőt 39 felett talán jobb is az esély egy olyan hazassaghoz ami kitart vegig. 33 évesen mentem férjhez, most szültem. Mi a francrol késtem le? /! A barátaim akik 20 22 évesen házasodtak, és szültek többség elvalt, vagy valofelben van.
2023. máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
28 felett akart lenni*
2023. máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
87%
3: Igen mondhatják. De én nem tartom teljesen előnyösnek. Nekem az a tapasztalatom a fiatalabb korosztállyal, hogy teljesen máshogy szocializálódtak, mint a társaim. Amit helyén tudok tolerálni, de valahogy mégsem teljesen az igazi. Előnyök, hátránya mindennek is van… Én már kezdem elengedni a társkeresést. Majd… majd.
2023. máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy a szinglik defektesek? Mert akik kapcsolatban vannak, azok nem lehetnek azok? Nem léteznek toxikus, bántalmazó kapcsolatok, megcsalások? Gondolkozz már…

Inkább vagyok egyedül, mint nem egy egészséges kapcsolatban, megfelelő párral. Ilyet nem könnyű találni, és inkább keresgélek sokáig, mint olyannak szüljek, aki utána mondjuk otthagy.

2023. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
74%
Egy gyerekről még nem késtél le, és pasit is találhatsz, de a magyar férfiak már 30 körül is nagyon gázak.
2023. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
94%
Én tudatosan vagyok szingli, elegem lett egy időre a kapcsolatokból és nem is szeretnék gyereket így az idő sem szorít, tudok a karrieremre koncentrálni. Szerintem lehet találni ugyanilyen típust férfiban, valahogy azt tapasztalom ez a 30-as kor egy vízválasztó, voltak már az embernek kapcsolatai de sokan megpihennek akik szinglivé lettek, nem feltétlenül defektesek. Kalandozókat lehet találni bőven. N
2023. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!