Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan oldják meg ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldják meg ezt az esküvő kérdést? Ezért miért haragszik rám?

Figyelt kérdés

Van egy régi barátságom, de távolság miatt nagyon ritkán találkozunk, inkább telefon.

Pár hete hívott a barátnőm, hogy megvan az esküvője dátuma de sajnos pont aznap lesz a sógornőm esküvője is aki szintén jó barátnőm lett. Persze csalódott voltam én is, hogy nem tudok elmenni. De éreztem, hogy megharagudott rám. Két napja újra hívott, hogy reméli, hogy a lánybúcsújára azért elmegyek. Biztosítottam, hogy persze. De az pedig két nappal lesz az esküvő előtt. Szombaton lesz az esküvő és csütörtökön a lánybúcsú ami az ország másik felében lesz. Ráadásul a sógornőméknek sok mindenben segítünk az előtte lévő napokban. Próbáltam neki elmagyarázni, hogy nagyon sajnálom, hogy így jött ki de így ezt sem tudom megoldani. Most azóta el sem olvassa amit írtam neki, nekem meg baromira lelkiismeret furdalásom van miatta.


2023. máj. 17. 20:17
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
86%
#29! Dehogynem. Ott van például a sógornőd. Elvégre az ő esküvője, az ő vendégei.
2023. máj. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim válasza:
31%
Annyira kíváncsi lennék a válaszokra egy fordított kérdésnél. Ha a sógornő tenné fel... A sógornőm felajánlotta pár hónapja, hogy segít az esküvői sütik sütésében, mindneki számít rá és az esküvő előtt X idővel lemondja mert egy barátnője lánybúcsújára megy. Akkor lenne ám szidva, hogy minek ígér még ilyet ha nem tartja a szavát és mindenkit a sz*rba hagy 😀
2023. máj. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem meg nem, utolsó. Ha én lennék a sógornő, magamtól mondanám neki, hogy hagyja a fenébe a sütést, menjen csak a lánybúcsúra. De mivel a kérdező nem akar menni, neki hiába lenne mondva.
2023. máj. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
92%

Nincs lehetetlen, csak tehetetlen.

Ez itt most ékes példája ennek. A Kérdező nem akarja megoldani, úgyhogy nem is fogja tudni.

2023. máj. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim válasza:
37%

Mindenkit meg lehet érteni itt.

A kérdezőnek az aggályait, hogy valamit megígért és nem akarja cserben hagyni a családját, főleg ha nincs más helyette. Azért 80 főre süteményt sütni baromi nagy munka. Ha a három főből egy kiesik az nagy érvágás.

A barátnőt is megértem, hogy rosszul esik neki. Bár ott is ottvan a kérdés, hogy ilyen hülye időpontban tartani lánybúcsút. Azért az 2 nap szabi, nem minden munkahelyen lehet ezt csak így megoldani.

2023. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
Sajnos mindettől függetlenül se tudnám hétköznap megoldani, hogy elmenjek. Van két gyerekünk. A férjem dolgozik estig hétköznap. Sajnos ő sem tudna két napig szabadságot kivenni azért mert elmegyek.
2023. máj. 17. 22:27
 37/46 anonim ***** válasza:
87%
35-ös, a sütemény sütéshez is ki kell vennie a szabit, szóval ez sem jó kifogás. Meg azt se mondd, hogy az egész rokonságban összesen 3 ember van, aki tud sütni. Mintha olyan nehéz lenne összekeverni a lisztet a tojással. Még ha életemben nem sütöttem semmit, akkor is meg tudom csinálni, ott a recept. A nehezebb dolgoknál, ha már olyan fogyatékos vagyok, hogy nem tudom szétválasztani a tojássárgáját a fehérjétöl, akkor ott van anyós, megmutatja. Mindent meg lehet oldani, ha valaki akarja.
2023. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezö, akkor meg miröl beszélünk itt már két órája???? Na én mentem. További jó szórakozást.
2023. máj. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim válasza:
39%

#37-es

Azért nem olyan egyszerű apró süteményeket sütni. A receptek 80% kuka. Kell oda egy rutin.

Én nem tudom, de azért közeli rokonnak kell lenni aki bevállalja egy lagzira a sütést. Én biztos nem tenném meg, max a tesómnak.

A szabit leginkább arra értettem, hogy májusban szól, hogy mikor lesz. Sok munkahelyen a nyári szabikat már januárban ki kellett írnom. Nálunk is. Most már nem tudnék variálni mert fix. Ez a barátnő részéről kicsit meggondolatlan időpont lett. Na de nem ez a kérdés.

Kérdező, ha meg sehogy sem tudnád megoldani akkor meg ennyi. Engedd el. Majd megbékél a barátnőd.

2023. máj. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom én is hogy ha nem a sütés a kifogás akkor a gyerekek vagy a férj...szóval egy a lényeg a kérdező sehogyan sem akar utazni a barátnőhöz. Jogosan haragszik igen. Vagy megbékél vagy nem.
2023. máj. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!