Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan oldják meg ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldják meg ezt az esküvő kérdést? Ezért miért haragszik rám?

Figyelt kérdés

Van egy régi barátságom, de távolság miatt nagyon ritkán találkozunk, inkább telefon.

Pár hete hívott a barátnőm, hogy megvan az esküvője dátuma de sajnos pont aznap lesz a sógornőm esküvője is aki szintén jó barátnőm lett. Persze csalódott voltam én is, hogy nem tudok elmenni. De éreztem, hogy megharagudott rám. Két napja újra hívott, hogy reméli, hogy a lánybúcsújára azért elmegyek. Biztosítottam, hogy persze. De az pedig két nappal lesz az esküvő előtt. Szombaton lesz az esküvő és csütörtökön a lánybúcsú ami az ország másik felében lesz. Ráadásul a sógornőméknek sok mindenben segítünk az előtte lévő napokban. Próbáltam neki elmagyarázni, hogy nagyon sajnálom, hogy így jött ki de így ezt sem tudom megoldani. Most azóta el sem olvassa amit írtam neki, nekem meg baromira lelkiismeret furdalásom van miatta.


2023. máj. 17. 20:17
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
91%
Hát, kérdező, ezek után azt hiszem keresztet vethetsz erre a nagy "barátságra".
2023. máj. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
89%
20-as "nem szeretek megbízhatatlan lenni. Ha valamit megígérek ahhoz tartom a szavam." - Ezt elmondtad a barátnődnek?
2023. máj. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
84%
Az a kérdés, hogy mára ez a barátság mennyire maradt szoros barátság. Vagy a ritka találkozással igen meg is lazult. Mert ha mára már csak régi barátság ami mára inkább csak kapcsolattartás, akkor érthető, hogy nem mondod vissza a sütisütést. De ha még ma is szoros annak ellenére, hogy csak telefonon tartjátok inkább a kapcsolatot, akkor jogos a barátnőd megsértődése.
2023. máj. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem minek kérdeztél bármit. Te már döntöttél. Lenne megoldás arra, hogy elmenj, de keresed a kifogásokat. Jogos, ha megsértődik a barátnőd. (Nekem egyébként eszembe nem jutott volna a családomat ugráltatni a sütik miatt.)
2023. máj. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
84%

Aztán ugyan mi a hóhér fszáért ígérted meg, hogy ott leszel, ha erre az elejétől nem volt semmi esély, mert nem akartál/akarsz menni?

Miért nem kérdezted meg az időpontot, mielőtt bármit mondtál?

Jogosan haragszik a barátnőd. Szerette volna veled megosztani élete egyik legfontosabb eseményét, amit te elutasítottál, mondván, a családtagod fontosabb. Ez teljesen érthető és ő tiszteletben is tartotta. Felajánlotta, hogy legalább a lánybúcsún együtt ünnepelhessetek, de te ebből sem kértél. Miután nem mellesleg megígérted, hogy elmész.

Én szóba se állnék veled többet ezek után. Aki ilyen szinten leszarja az esküvőmet, az nem a barátnőm.

2023. máj. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
15%
Ha olyan nagy barátnő lenne, akkor leegyeztette volna előre a lánybúcsú dátumát veled, ahogy az összes többi barátnőjével is mindenki mindig leegyezteti, mert semmibe se kerül egy szavazást indítani hogy kinek melyik dátum jó, és kiválasztani azt ami mindenkinek vagy a legfontosabb meghívottaknak jó. Hogy várhatja el hogy hétköznap oda utazz, ez akkor is több szabadnap lenne ha épp el tudnál menni. Elvárja hogy egy hülye lánybúcsú miatt mindenki kivegyen szabadnapot? És ha neked más dolgod van akkor még besértődik, jó hogy nem már letilt. Elég gyerekes
2023. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!