Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben? Meghívnátok?

Figyelt kérdés

Unokatestvér hozni akarja az esküvőnkre a párját is. Ezzel semmi problémám nem lenne ha egy tartós kapcsolatról lenne szó. De ő úgy fél évente cserélgeti őket. Konkrétan azt se tudom most épp kicsoda, micsoda akivel együtt van mert egy cseppet kapcsolatfüggő.

A meghívón csak az ő neve szerepel tehát nem gondoltam hogy ez kérdést hagy benne de mástól visszahallottam hogy nem egyértelmű számára hogy a 12es számú pasikát nem akarjuk etetni akit eddig se láttunk soha és az esküvő után se látnánk többet.

Lehet ezt úgy közölni hogy ne legyen sértődés? Vagy le kellene nyelnem a békát a béke érdekében és 28 ezer forintot költeni egy idegenre?


2023. máj. 22. 14:53
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
76%
Nem hívnám meg. Van egy hasonló eset nálunk, bár ez egy hosszú kapcsolat, de naponta összevesznek halálosan és pár havonta szakítanak egy két napra. Együtt sem élnek. Én azt fogom mondani, hogy bocsi, de nincs annyi pénzünk, így csak együttélős komoly kapcsolatot lehet hozni. Ott szarom le, hogy megsértődik :D
2023. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem alap, hogy az embereket párosával hívjuk esküvőre. Nem azért kell ott lennie az épp aktuális párjának, mert potenciálisan Ő az utolsó, hanem azért mert most épp összetartoznak és együtt érzik jól magukat. Én nem mennék el a párom nélkül esküvőre akkor sem ha friss kapcsolatról van szó. Persze a Te esküvőd, azt hívsz meg akit akarsz, de én toleráns lennék ebben a kérdésben.
2023. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
91%

#1 vagyok


Nagynéném akkor kezdte szervezni az esküvőjét, amikor az exemet még nem ismertem. Fél éve voltunk együtt, amikor volt az esküvő, de nem hívták őt, nekem se jutott eszembe, amúgy is sulisok voltunk együtt sem éltünk. Persze ha már régóta van párja valakinek őt illik meghívni, a fenti esetben szerintem nem kötelező.

2023. máj. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
97%

Gondolom unokatesódnak lenne társasága amúgy is, mert rokon. Ha rajtad kívül sekit nem ismerne és tök egyedül kéne ücsörögnie, akkor lehet, hogy azt mondanám, hogy hozzon valakit, de így nem.

Egyébként fordított esetben én sem várnám el vendégként a pártól, hogy néhány hónapos kapcsolatomat meghívják, akit nem is ismernek.

2023. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
82%

Én nem hívnám meg. Teljesen indokolatlan lenne az illető jelenléte. Persze a szertartásra jöhet, de a lagzira tök értelmetlen.

Ha már 1-2 éve együtt vannak akkor hajrá, de így..

2023. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Én is úgy gondolom hogy egy komoly kapcsolatot bármikor szívesen meghivok ez egyértelmű.

De őt már senki sem veszi komolyan hiszen fél évente más az élete párja.

Sok olyan vendég lesz akinek a párját alig ismerem, de osszetartoznak ezért természetesen hívom. De az újabb futó kaland..

2023. máj. 22. 15:38
 7/45 A kérdező kommentje:

És tudom, ismerem, akármilyen szépen is mondom el ezt neki sértődés lesz belőle.

Nem is érdekel hogy ő megsértődik. De azt hiszem ezzel a testvérét, apját, nagyszülőket mindenkit magamra haragítok.. Ami már inkább zavar.

2023. máj. 22. 15:40
 8/45 anonim ***** válasza:
61%
Azért a fél év az bőven nem a futó kaland kategória szerintem.
2023. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
71%
#8 De ha minden egyes kapcsolata max fél évig tart?
2023. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
37%

Mindenkit párban hívtunk az esküvőre. Sok szeretettel meghívunk kedves családoddal együtt. Nem illik senkit esküvőre egyedül hívni, mert te úgy ítéled meg, a fél éves kapcsolat, az futó kaland. Majd mikortól gondolod tartósnak, egy év már belefér vagy még futó?

Ezek szerint lesznek ott mások is, akit alig ismertek. És ha őt is alig? Nem nektek kell őt szóval tartani. Gondolom elférni el fog plusz egy fő.

2023. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!