Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben? Meghívnátok?

Figyelt kérdés

Unokatestvér hozni akarja az esküvőnkre a párját is. Ezzel semmi problémám nem lenne ha egy tartós kapcsolatról lenne szó. De ő úgy fél évente cserélgeti őket. Konkrétan azt se tudom most épp kicsoda, micsoda akivel együtt van mert egy cseppet kapcsolatfüggő.

A meghívón csak az ő neve szerepel tehát nem gondoltam hogy ez kérdést hagy benne de mástól visszahallottam hogy nem egyértelmű számára hogy a 12es számú pasikát nem akarjuk etetni akit eddig se láttunk soha és az esküvő után se látnánk többet.

Lehet ezt úgy közölni hogy ne legyen sértődés? Vagy le kellene nyelnem a békát a béke érdekében és 28 ezer forintot költeni egy idegenre?


2023. máj. 22. 14:53
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
20%

Nem is érdekel hogy ő megsértődik. De azt hiszem ezzel a testvérét, apját, nagyszülőket mindenkit magamra haragítok.. Ami már inkább zavar.


Te amúgy ilyen erkölcscsősz vagy? Képes vagy ezért nem meghívni az unokatestvéredet, mert nem 5 éves kapcsolatban él?

2023. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
91%
#9: Amíg ennek nincs vége, nem tudod meddig fog tartani.
2023. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
84%
11, szerintem félreértettél valamit. Az unokatestvérét meghívja, csak annak a random párját nem.
2023. máj. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Egy 19 éves emberről van szó akinek ez a tizenvalahanyadik kapcsolata.. Hát ennyire tartós. Csak úgy a nyakamat rá hogy ez se élete párja lesz. Igazából a negyedik után már nem vesződök azzal se hogy a nevüket megjegyezzem mert többet úgyse látjuk egyiket se.
2023. máj. 22. 16:20
 15/45 anonim ***** válasza:
29%
Bocsánat, rosszul fogalmaztam a 11-ben. Fentebb írta, hogy az se érdekli, ha az unokatestvére se megy el mert megsértődik, hogy egyedül hívta, illetve kész magára haragítani a komplett családot, csak hogy megmutassa, itten ebben a szent lagziban futó féléves kapcsolat aztán nem fog étkezni. Helyes. Rendnek kell lenni. Szegény vőlegény...
2023. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
79%
Mi lesz, ha szakítanak akkor, amikor már kifizettétek a kajáját a párjának és a helyszín már nem adja vissza a pénzt?
2023. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
31%
Mindenkit úgy hívtál, hogy ha istenbizonyra ígéri, hogy akivel most van, az élete párja, míg a halál el nem választja? Majd légy szíves utánkövetni, ha valaki 10 év múlva elválna, kérd vissza a vacsi árát.
2023. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
33%
Dehogy hìvnám meg az aktuális fütyijèt.
2023. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
81%
Gyerekeeek, az unokatesónak MINDEN kapcsolata fél évig tart, ezért nem biztos benne, hogy meghívja. Nyilván elválhat a nagynénje is a férjétől bármikor, de lehúztak együtt már 15 évet, így kevésbé valószínű, hogy előző nap közli, hogy a Józsi nem jön, mert összevesztünk.
2023. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
57%
Továbbra is meghívnám. Ha az unokatesó van olyan fontos, hogy meghívom akkor van olyan fontos számomra, hogy jól érezze magát, akkor is ha másnap szakítanak. Ha meg nem fontos, nem hívnám az unokatesót sem. Ahogy ír róla a kérdező, én nem hívnám az unokatesót sem.
2023. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!