Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akkor állsz készen a házasságr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor állsz készen a házasságra, ha úgy érzed papír nélkül is boldogok lennétek egész életetekben, vagy akkor, ha úgy érzed, hogy a házasság lenne az, ami kifejezné kapcsolatotok komolyságát?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 14:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
58%

Számomra pedig ahhoz kell felnőni, hogy olyan kapcsolatban is biztonságban érezd magad, ahol nem kell égre-földre esküdözni, hogy szerelmes vagy, hanem elég az adott szavad.


Az érettségi meg... butább példát nem is lehetett volna találni. Azért, mert valakinek van érettségije, nem érett. Csak adott időpontra képes volt megtanulni négy évnyi anyagot. Ráadásul az érettség személyiségtől függ, nem attól, hogy megoldassz egy másodfokú egyenletet.


A két tábor közt azért lesz mindig ellentét, mert az egyik szerint a házasság nem papír, hanem eszme, a boldogság bizonyítéka. A másik szerint viszont a szerelemre nagyobb bizonyíték az, hogy jóban-rosszban veled van, anélkül, azt szertartásos keretek közt megígérte volna.

23/L

2011. márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát igen...sajnos én láttam akkor rossz példákat erre.Én akkor is azt mondom hogy vannak esetek amikor az áldott házasságon kívül a világon semmi nem bizonyítja hogy két ember együtt van...de lehet akkor az élet már csak ilyen keserű.:)Mindekinek szive joga mit tart fontosnak.
2011. márc. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
17.30as szépen megfogalmazta a lényeget.
2011. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!