Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Álmaitok nagy szerelméhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmaitok nagy szerelméhez mentetek férjhez? Mit tegyek? (lennebb)

Figyelt kérdés
Én menyasszony vagyok, de a volegényem nem álmaim férfija ... szóval szeretem, de voltam már szerelmesebb ... igazából a külsejébe nem tudtam beleszeretni, másképp minden szuper, jol megvagyunk, megbecsul ... csak mindig az van bennem hogy mi van ha jonne egy ojan akit szivembol szeretnek de ferjnel leszek ... es forditva is ... mi van ha elutasitom ot es nem kapok egy ijen rendest? szeretni azert szeretem ...
2011. márc. 27. 23:50
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
az eszem egyet mond s a szivem mast ... mindenki azt mondja a szerelem elmulik es altalaba valamejik fel beletorodik a sorsaba hogy igy mondjam ... de en mindig nagy szerelemrol almodoztam ... es nem akarok hibazni ... de felek nem jon el az az IGAZI ... es inkabb legyen o, mint egy ojan ferfi aki nem becsul meg ...
2011. márc. 28. 00:46
 12/20 anonim ***** válasza:
89%

Két "nagy szerelem" utáni csödbement házasság után,egy harmadikban vagyok,itt gyermekünk is született,és nem vagyok belé szerelmes,soha nem is voltam,de szeretem tisztelem a magam módján. Jól vagyok,a szerelmek nekem sem jöttek össze,söt.Megvakítottak és nem láttam semmit,milyen csuf modon átvertek! Mármost azt mondom hogy a szerelem csak egy illúzió,a tisztelet,becsület,sokkal fontosabb!!!

36/N

2011. márc. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

"Nagyon szeretjük egymást, csak egyre jobban évek óta. Nem a lángoló ködös szerelemmel, de mélyen és tisztán, bízunk egymásban, tiszteljük egymást, és mindketten boldogok vagyunk így. Valami megfogott benne és szépen kialakult, hogy hűha, én még sosem éreztem azt, hogy valaki ennyire elfogad, szeret, óv és tisztel engem"


na ez nalam is igy van ... foleg az utolso mondat ... de az van hogy meg mindig vagyom arra a nagy szerelemre ... es meg nem irtam a legrosszabbat ... almaim nagy szerelme az unokatestvere ... de nem maradtunk egyutt ... mikor vege lett en osszetortem o jott es tamogatott ... a masik kinevetett es o? amelett hogy a rokona es a legjobb baratja volt egyben ma nem beszel vele ... de mindig arra gondoltam tudok meg ugy szeretni mast is ... es tudnek ebben biztos vagyok ha akadna ojan ferfi ... azsem eleg ha kulsooleg jol nez ki de nem tud megbecsulni ... tul sokat akarok?

2011. márc. 28. 00:52
 14/20 anonim ***** válasza:
91%

Most elég profánul fog hangzani amit most írok, de én mivel nem voltam szerelmes a vőlegényembe, ezért a szex is egyre frusztrálóbb lett számomra. A jó szexhez igazi, mélyről jövő vonzalom kell, a "megbecsülés" meg a "szeretet" ehhez kevés. És igenis fontos, hogy kinézetre is vonzónak lássuk a párunkat! Lehet, hogy van nála jobb pasi, de a te szemedben neki kell a világ legvonzóbb, leggyönyörűbb férfijának lennie, még ha az eszeddel tudod, hogy vannak nála előnyösebb külsejűek. Visszatérve a szexre: a kapcsolat végefelé nekem már pszichés alapú testi bajaim lettek a szextől: folyamatosan visszatérő nőgyógyászati, kismedencei panaszok, aminek sose találta orvos a konkrét okát. Az új párommal ez a probléma természetesen megszűnt, hiszen őrülten kívánom.

Nagy hiba lenne házasságra lépned egy olyan férfival, akit nem szeretsz mindenestül és egy testetlen valaki szerelmére vágysz! Jól gondold meg, mert meg fogod bánni, mert boldog nem leszel így.


25 N

2011. márc. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
76%
A nagy szerelmem átvert, megcsalt, a mostanival midnen más. Megbecsül, szeret, tisztel, én is mindennél jobban szeretem őt. Nekem ez fontosabb, mint, hogy mennyire szép.
2011. márc. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
79%

"az a szerelem amit ereztem talan 20 evesen egy masik irant"

Ez soha nem fog teljesülni. Én még ma is, 15 év után is szerelmes vagyok az első szerelmembe, és tudom, hogy soha nem fogok ugyanígy más nő iránt érezni. Elfogadtam, neki mindig meglesz a helye a szívemben, de el tudom őt választani a jelenlegi életemtől. Ha minden nőben őt keresném, vagy az érzéseket, amiket vele éreztem, akkor sosem találnék senkit. Ez az egyik dolog.

Ha a párodat nem találod vonzónak, akkor megfontolandó a kapcsolat, másrészről viszont arra sincsen garancia, hogy találsz jobbat, aki ugyanúgy megbecsül. Arra sincsen garancia, hogy ha a jelenlegihez hozzámész, akkor nem változik meg és nem kezd el hanyagolni. Akkor már se a külső nem fog tetszeni, se a belső.

Mérlegeld a lehetőségeket, a nyereséget és a veszteséget.

Ha a helyedben lennék, akkor nagyon utálnám magam, mert annak ellenére hitegettem egy férfit, hogy pontosan tudtam, a külseje nem tetszik.

2011. márc. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az a baj, hogy nem a nagy szerelmet érzed, hanem az, hogy te magad írod, ha véletlen jönne nagy szerelem simán ott hagynád a jelenlegi párod. Hát ez minen csak nem szerelem, de még szeretet és tisztelet sem. Ha nincs ló, a szamár is jó kapcsolat rettentő megalázó és nem fair a másik féllel szemben. Szakíts a pároddal, adj esélyt neki, hogy olyan nőt találjon, aki megbecsüli, és odáig van érte, te meg keressed a nagy szerelmet. Egyébként azt sem értem, hogy lehetsz együtt vele, ha a külsejével nem vagy megbarátkozva? Hogy vonzódsz hozzá, hogy kívánod meg? Ennek így nincs jövője.
2011. márc. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik, nem érzed vonzónak, a szexen meg fog bukni a dolog. Neked csak nyűg lesz az egész. Ezután már ő sem lesz olyan, amilyennek megismerted! Ő is kiszeret belőled, nem fog megbecsülni, tisztelni, elfogy a szeretet. Ha annyira vonzó, hogy szex terén működik a kapcsolat, akkor pedig, ha elkötelezed magad mellette, ne legyen kérdés, mi lesz, ha jön az igazi. Ha őt választod, mellette a helyed, és ne keresgélj igazit.
2011. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Aki ilyenen gondolkodik, az már régen rossz!

Én addig nem akartam férjhez menni, ameddig meg nem találtam azt, akit kigondoltam!


Jelentem megtaláltam... egy az egyben az :)

2011. márc. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Engem soha nem szerettek viszont, akikkel együtt voltam, egyáltalán nem tetszettek, ezért nem is mentem férjhez...
2022. dec. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!