Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Anyagilag milyen előnnyökkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagilag milyen előnnyökkel jár, ha valaki házas? (Tudom nem ezt kell nézni, de mérlegelni lehet ilyen szempont szerint, mert úgysem a papír számít)

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 09:20
1 2 3
 11/24 Kim88 válasza:
87%
vagy esetleg elküldöm az önéletrajzom árufeltöltőnek, és túlképzett vagyok hozzá. vagy az állások eleve be vannak töltve, ismerős által és csak "szimbolikusan" van hirdetve. Egyébként Budapesten lakom, nehéz elképzelni vidéken milyen lehet a helyzet, ha itt ilyen szar. :(
2011. márc. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%

Képzeld te pökhendi, egyáltalán nem derogál!

Akinek van munkája szerencsés, nem tudja beleélni magát a helyzetünkbe.

Egy hosszú ideje állástalan biztosan nem bántana ok nélkük így ismeretlenül...


Noha angolul felsőfokon beszélek, szakmám és érettségim van, mégis jelentkeztem nemcsak a Tescoba, de gyárba összeszerelőnek és takarítónőnek is már.

Visszajelzés: 0

Ilyen munkákhoz még én is túlképzettnek számítok? Nem tudom, hisz senki nem szólt vissza semmit.

A sok bántás helyett inkább örüljetek, hogy van hová bejárnotok, hogy nem szorultok más segítségére.

2011. márc. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Kim88 válasza:
81%
Így van, jól mondtad utolsó!!!
2011. márc. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
18%

Nem tudom, hogy miért voltam pökhendi.

Akinek nem inge, nem veszi magára.És igen is, van a környezetemben rengeteg ember, akinek ez derogál.A stílusodon pedig változtass egy kicsit, mert ezzel a mentalitással tényleg nehéz lesz elhelyezkedni.

2011. márc. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
76%

Ja.

A Tesco is mára törölte a hirdetéseit, mert elegendő önéletrajz érkezett 1 nap alatt.

Gondolom ez több százat, ezret jelent....

2011. márc. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
90%
1 évig voltam munkanélküli, mert a Tesco se vett fel!!! Most már újra tanulok.
2011. márc. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Én 2002 óta vagyok munkanélküli, most már ellátás nélküli, nekem is azt mondták váljunk el a BPJ miatt, ami 1000 ft-on múlott. 2 gyerekkel, nőként, vidéken nem egyszerű elhelyezkedni. Hiába a sok átképzés, van 3 szakmám, érettségim, nem számít, mindig van kifogás a munkáltató részéről. Vagy a gyerek v nincs gyakorlatom, bármi. Most én is fősulira jelentkeztem, ha felvesznek államira, mert 1 fizetésből ez van. És nekem sem derogál a munka.
2011. márc. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Hát..mi kivételesen mindketten jól jártunk.

Férjem haszonélvezeti jogot kapott a lakásomhoz, én meg élek az ő fizetéséből...persze csak a mi megegyezésünk szerint.

hivatalosan szerintem nincs előnye...:(

2011. márc. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
73%

Ja, szégyen, nekem is azt kellett hazudnom, hogy különköltöztünk a férjemtől, hogy újra kapjam a RÁT-ot.

Mivel bevallottam a házasságom megvonták, így maradtunk ketten havi 68ezer forinttal albérletben.

Az senkit nem érdekelt miből eszünk, bezzeg a sok cigány sorra kapja a segélyeket.

Így egyáltalán nincs lelkiismeret furdalásom a hazugság miatt, ha a magyar állam szarik a saját népére, akkor én miért legyek becsületes?

Hisz csak a cigányok védik!

Csak szomorú vagyok amiért itt kell élnem.

2011. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
58%

Annyi de annyi ember panaszkodik,hogy nincs pénz,alig van meg a minden napi megélhetőség.

KÖZBEN ennek az embernek a 100%.ból,legalábbb fele,lusta volt,cigizett,alcohol,ahelyett hogy gyüjtött volna,igen gyüjteni,és most ha valaki nem érti,hogy mire(????),talán tanulásra.Annyi de annyi lusta ember van,nem tanulnak,MEG SEM PRÓBÁLKOZNAK,aztán meg mindehol panaszkodnak,mert ők szegények közben még csak törekedni se akarnak?Aztán meg lenézik,azokat az embereket akik elértek valamit az életben,annyi ember van,aki mára az 1.poszton van,de még 10 éve úgy kapart a pénzért,hogy bejezze az iskoláját.

Bárcsak törekedne mindenki,most nem tartanánk itt,ezis csak az én véleményem,Amerikából,itt se mennek másképp a dolgok.

Aki mer(het),az nyer(het)!

2011. ápr. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!