Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy lehet finoman tudatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet finoman tudatni a közelebbi rokonokkal, hogy szűk körű esküvőt szeretnénk?

Figyelt kérdés

Gondolok itt nagybácsi, unokatestvér, stb, félévente ha beszélünk. Csak illemből nem akarjuk meghívni őket. Tudtok valami kis verset, vagy jó szöveget, amivel tudatjuk velük az esküvő hírét, de vele azt is, hogy nem számítunk rájuk személyesen?

Előre is köszi


2009. márc. 5. 13:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a férjem gondolta úgy, hogy nem akar nagy esküvőt. Ő már másodszor nősült, tíz éve együtt élünk és van egy ma-holnap 7 éves kisfőnökünk. Nem nagyon akartunk ugrálni, amúgy is igen érdekes lett volna ez az egész nász. Minimum 200 főt meg kellett volna hívni ahhoz, h senki se sértődjön meg. A szüleim elváltak, ki-ki próbálgatja a maga életét, új társ...,a családban voltak ilyen érdekes családon belüli afférok...hááát nem nagyon volt kedvünk azzal foglalkozni az esküvőn, h ki kire mondja a magáét, ki kivel merre. Ez a mi napunk volt, így hárman mentünk arra amerre mi akartunk. A párom az ő részéről senkinek sem szólt. Én a szüleimnek szóltam, mert nem mertem megtenni, h nem. Jó ideig ment a sértődés, lelki terrorral nyakon csapva. A többi rokon később értesült róla, ilyen szájról-szájra módon. Van aki még most is vérig van sértve, úgyhogy nem lehet ezt sehogy sem kivédeni, legalábbis mi nem tudtuk. Utólag a férjemet is leszúrta a családja, hogy mit képzelt? Pedig nem vagyunk már gyerekek. Ja, és még azt is mondták, hogy remélem a te gyereked is ezt fogja csinálni veled. Én sokáig úgy éreztem, hogy "rossz kislány" voltam, de ma már igenis "merem" azt gondolni, hogy így döntöttem, jól döntöttem és kész. A dédikémmel zárnék: "Ne törődj velük! Lesz rá egy egész életük, hogy megemésszék!"
2009. márc. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon KÖSZÖNÖM a válaszát, és a jókívánságot is. Sokat segítettetek. Igen, sokszor tapasztaltuk már hogy valaki így is úgy is meg fog sértődni, ezért szeretnénk a legkíméletesebb megoldást.

Még egyszer is köszi!

2009. márc. 5. 17:12
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is csak 30-35 fős szűkebb családi vacsora volt, a szertartáson sokkal többen voltak. Mi mindenkinek őszintén megmondtuk, hogy nem akarunk lakodalmat, nagy felhajtást. Mindenki megértette és elfogadta, legalábbis akinek rosszul esett esetleg, az sem tette szóvá.
2009. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!