Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezt a ruhát körülbelül mennyié...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a ruhát körülbelül mennyiért tudnám megvarratni? Szerintetek szép? +1 kérdés: fehér+bordó dekor nem nagyon kihasznált már?

Figyelt kérdés

mekkora a max méret, amin jól állna? most 44es vagyok, addigra szeretnék 38as lenni, de biztos, ami biztos:)


+1: páromnak a sötétbordó-fehér dekor tetszik, de szinte mindenhol azt használnak...nem sok mindenbe szól bele, szeretném olyanra, amilyen neki tetszik, de nem túl elcsépelt? mutattok jó dekorokat ezekből a színekből?


köszi!


2011. jún. 4. 21:42
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Amúgy Kérdező! Ez a Te nagy napod. Olyan ruhát kell választanod, ami Neked tetszik és amiben Te érzed Magadat a legszebbnek. Ha Neked ez a legszebb és ebben tudod elképzelni Magadat, akkor nosza. Sok sikert a fogyáshoz. Egy év alatt simán menni fog. :)
2011. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 emlya ***** válasza:
Így van! Amúgy gyönyörű ruha. :)
2011. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

160cm vagyok, homokóra, nagy cicikkel...kb hány kilósan lenne jó?

amúgy nekem a szoknya is tetszik, páromnak pl. csak az ilyen szoknyák tetszenek:)

a felső részéért meg egyszerűen odavagyok:) ehhez a nyaklánc túlzás lenne, ugye? szerintem elnyomná...milyen ékszereket vegyek fel hozzá? karkötő/fülbevaló?

gyűrű az eljegyzési lesz rajtam

a hajam szőke hosszú. loknikban...hajtűk vagy tiara legyen??:)


bocs a sok kérdésért:)

2011. jún. 4. 22:11
 14/27 anonim ***** válasza:
160 centisen 50 kilónak kéne lenned, de 55 kilóval lenne tökéletes. Rajtam is több van 5 kilóval a kelleténél, de sokkal jobban tetszem így magamnak. Én azért nem vennék hozzá nyakláncot mert egyrészt sok lenne, másrészt nélküle sokkal szebb lenne a dekoltázsod szerintem. :)
2011. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
24%

Nem kell 50KG-nek lenned 160 cm-vel.

Én 49 vagyok (160 cm szintén), és nemrég megkaptam, hogy alultáplált vagyok..

2011. jún. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
De gyönyörű :)
2011. jún. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

én eddig 60-63 kilósan voltam a jó állapotomban, olyan 57et tudnék elképzelni, hogy minden stimmeljen, az még -15kiló..


na de...MENNYIÉRT TUDOM MEGVARRATNI?????:)

2011. jún. 4. 23:15
 18/27 emlya ***** válasza:

Ha a párodnak tetszel nem mindegy hány kiló vagy???,

Amúgy szerintem nagyon szép nő lehetsz.

Fehér fülbevalót tegyél be, hosszút, én is olyat szoktam mert kerek az arcom.

2011. jún. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 emlya ***** válasza:

[link]


Mondjuk ez a tiara???? Szerinted????

2011. jún. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 emlya ***** válasza:
50-80 ezer Ft, bár én sajnos annyira nem értek hozzá, de szerintem minden pénzt megér, mert majd a lányod is hordhatja é örök emlék ez. Csodaszép.
2011. jún. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!