Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezt a ruhát körülbelül mennyié...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a ruhát körülbelül mennyiért tudnám megvarratni? Szerintetek szép? +1 kérdés: fehér+bordó dekor nem nagyon kihasznált már?

Figyelt kérdés

mekkora a max méret, amin jól állna? most 44es vagyok, addigra szeretnék 38as lenni, de biztos, ami biztos:)


+1: páromnak a sötétbordó-fehér dekor tetszik, de szinte mindenhol azt használnak...nem sok mindenbe szól bele, szeretném olyanra, amilyen neki tetszik, de nem túl elcsépelt? mutattok jó dekorokat ezekből a színekből?


köszi!


2011. jún. 4. 21:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
A párod nem csak azért akar bordó dekort, mert még csak azt látott? :) Pasiknál ez rendszerint így van, hogy nem annyira szeretnek ilyesmit tervezgetni, azt választják, amit már láttak élőben, nem bonyolítják a dolgot. :D Ha Te nem vagy oda érte, nézegessetek sok-sok képet, hátha rákap egy másik színre, ha egészében látja!
2011. jún. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

emlyi linkelt tiarája nagyon szép, pontosan ezt néztem ki magamnak:) vagy ugyanilyet:P


utolsó válaszoló...hm...van benne valami!!:)

2011. jún. 5. 13:58
 23/27 emlya ***** válasza:

Mondjuk bordó helyett ezüst????

Amúgy gyönyörű leszel az tuti =)

Hasonlít az izlésünk, csodaszép az a tiara. :D

2011. jún. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

emlya, bocsi, rosszul írtam a neved:S

szóval, linkelj már ilyen dekor lécci, mert nagyon jól hangzik, de nem találok képet:S

köszi!

2011. jún. 6. 19:35
 25/27 emlya ***** válasza:
Kerestem de sajnos nem találok én sem, viszont ha élénk a fantáziád képzeld el, szerintem szép lehet, sőt gyönyörű :)
2011. jún. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
én el tudom képzelni, csak a párom nem, ez a gond:)
2011. jún. 8. 10:06
 27/27 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek a dekorban, ha írsz! veridekor@gmail.com
2011. jún. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!