Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kis esküvő esetében (csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis esküvő esetében (csak család) szokás templomit is tartani vagy az hülyén venné ki magát?

Figyelt kérdés
Már régóta tervezzük az esküvőnket, de nincs pénzünk normális lagzit tartani,ezért döntöttünk amellett, hogy csak a szülőket, nagyszülőket, testvéreket hívjuk meg. Ilyenkor szokás felvenni pl.: esküvői ruhát, templomi esküvőt tartani? Akinek ilyen esküvője volt, szívesen venném, ha adna ötleteket! Köszi
2011. júl. 5. 14:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ja és egyébként mi legszívesebben kettesben mentünk volna be az anyakönyvvezetőhöz,de féltünk h megbántódnának a mamák
2011. júl. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-) Még gondolkodunk, hogy-hogyan csináljuk...
2011. júl. 6. 07:42
 13/13 anonim ***** válasza:

Hogyan csináltátok Kedves Kérdező? Írtam privit a 6-osnak is mert most Én is hasonló dillemában vagyok,mint Te a kérdés kiírásakor... Pici kéttanúsat tervezünk,de templomban is szeretnénk fogadalmat tenni. Ez így is kivitelezhető? Mert csak a polgáriról elterjedt ez a kéttanús nézet...

Köszi!:)

2013. jan. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!