Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ötleteket szeretnék romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötleteket szeretnék romantikus lánykéréshez!? Lányok! Mi a szívetek vágya? Akármilyen ötlet érdekel! Abszurd is!

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2011. aug. 19. 12:44
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
76%

12:54 de édes:)


Én elképzelni nem tudom minek örülnék. Valami egyedi romantikus dolognak. Étteremben nem szeretném. Egy nyaraláson tudom elképzelni, amikor minden tökéletes...

2011. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
65%
2011. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
100%
12:54 ez edes tenyleg. irigyellek :)
2011. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
83%
Nekem az előző sztori tetszik a legjobban. A mozisat nem értettem. Bár én nem szeretek a nagy ünnepekhez kapcsolni semmit sem, az akkor ünnep, akkor azt kell ünnepelni. A lánykérés egy külön ünnep, annak legyen meg külön a napja (tehát ne a lány szülinapján vagy karikor).A vacsi már nagyon snassz, és ha ritkán jártok étterembe, egyből gyanús lesz neki. Én viccesre venném a figurát. Pl. ha van nagy kádatok, akkor ott a hab alatt tartani, s mondani a lánynak, h ne milyen meglepit adok a kezedbe..persze a lány másra gondolna..
2011. aug. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
68%

Én annak örülnék, ha sétarepülőzés közben...

Ha valaki nézte Alekosz műsorát, abban láthatta, h milyen jól nézett ki, amikor Pest felett, vagy hol a sétarepülőből amikor kinézett Veronika, láthatta, h ki van irva. Szeretlek Veronika, v mi.:D

Hülyén fogalmaztam, de aki akarja, az érti.;)

2011. aug. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:

Nagyon jó! Még, még, még...

Snassz étterem, és kajába rejtett gyűrű szóba sem jöhet!

A kutyás vicces, de az ürülékes dolog nem túl jó, mellesleg Szex és New York fun, biztosan látta ezt a részt! A kalendáriumos nagyon kedves!

Naplemente, tengerpart, kutyák szóba jöhetnek! Várom a további ötleteiteket!Mindenkinek köszönöm a segítséget!

2011. aug. 19. 13:06
 17/51 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem meg parizs egyáltalán nem snassz. de még az sem ha egy romantikus budapesti sétát tesztek.


de nyarlás nekem is tetszik.


a karácsonyi is jó volt, de én dec1-re tettem volna hogy ne folyon egybe a krácsonnyal, mert szülinapon és karácsonykor olyan usszunk meg egy ajándékot szaga van.


habár ami még jó lehet, pl szilveszterkor mikor egy buliban vagytok és mindenki nagy ünneplésben pontban éjfélkor és te nem boldog újévet kívánsz hanem odasugod a fülébe hogy legyen a feleséged és oda nyújtod a gyürüt neki. én azt gondolom ezen nagyon megfog lepödni, mert ha várja akkor karir a lánykérést, szilveszterkor meg épp mindenkinek köszönni akar de senki nem fogja látni mert akkora lesz a nyüzsi.


szerintem kutyaszrba ne rejtsd.


habár én azt gondolom mindennek legyen valami kisugárzása, mindegy hogy csinálod.


egyik ismerösöm olaszba mentek nyaralni és júlia erkélye alatt kérte meg a barátnöje kezét. senki semmiröl sem tudott.

2011. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
92%
És ha betanítanád a kutyát, hogy az vigye oda a gyűrűt egy "Leszel a feleségem?" üzenettel?
2011. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
50%
Egyik este menny haza "részegen" csináld a feszkót, majd amikor ő már nem bírja tovább és kimegy a szobából te gyújtasz gyertyát, rózsaszirmokat szórsz előkészíted a gyűrűt. Ő visszamegy és ezt mind meglátja.. :) Nekem ez tetszene, de lehet, hogy én kicsit elvont vagyok, csak ilyenek jutnak eszembe!
2011. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
94%
Vásárolj neki egy fotóalbumot, helyezd el benne kedvenc képeiteket, amelyeken együtt vagytok, és a következő lapra írd rá: leszel a feleségem? Az utolsó lapokat hagyd üresen, ahová majd az esküvői fotótokat fogjátok elhelyezni:)
2011. aug. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!