Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ötleteket szeretnék romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötleteket szeretnék romantikus lánykéréshez!? Lányok! Mi a szívetek vágya? Akármilyen ötlet érdekel! Abszurd is!

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2011. aug. 19. 12:44
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%
Én majd azt szeretném, ha mindenképpen intim, bensőséges pillanat lenne... szval engem a hideg ráz a na, most mki előtt megkérem a lány kezét-típusú dolgoktól, tehát nem étteremben, nem Eiffel-toronynál, nem tévében/kivetítőnél, nem moziban... szval nem szeretnék neki közönséget... és semmi túl extrémet sem :). A legjobb otthon lenne vmi romantikus, nyugis vacsi közben vagy esetleg kirándulás közben egy szép helyen.
2011. aug. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
85%
Az esti összebújásnál rakd a gyűrűt a hasadra és ő megtalálja, vagy az is jó, hogy adok valamit, tudom ez hasonlít amit előttem írtak a kádassal, az is nagyon jó.
2011. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 A kérdező kommentje:

Erre már gondoltam, de a kutyának inkább az esküvőn szánnék szerepet, gyűrűvivőként!Magam akarom csinálni! Valami egészen különlegeset szeretnék, mert az imádott nő is az!

Még várom az ötleteiteket! Hajrá lányok!

2011. aug. 19. 13:31
 24/51 anonim ***** válasza:
Jobban menne ha írnál róla valamit kategorizáld be pl: vicces, komoly..stb..
2011. aug. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
Művészlélek, szeret énekelni, imádja a kutyákat, vicces,nagyon jó úszó, intelligens, érzékeny, jólelkű, szuperszexi!
2011. aug. 19. 13:39
 26/51 anonim ***** válasza:
85%

Vidd el csónakázni majd a tó közepén megálltok és egy kis virágon meg megpillantja a gyűrűt.

Mindenkinek más a különleges, én a művészlélekre gyúrnék abból indulnék ki.

2011. aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
78%

[link]


Igen Skócia, de Mo-gon vagy a szomszédos országoknak is vannak szép tavai, ide elviszed és itt megkéred a kezét. Szerintem értékelni fogja.

2011. aug. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
71%
Vagy ha van medence akkor rakj az aljára dobozokat és játszatok olyat, hogy fel kell hozni az elrejtett kincset, vaaaaaagy....éjszaka éjfélkor felkeltek és elindultok valami várba, rejtélyes üzeneteket helyezel el amiket követni kell és a végén meglesz a kincs...ezt az utóbbit még én is értékelném, pedig nem vagyok esküvő-párti. :D
2011. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
78%
Legegyszerűbb mondasz egy verset. Shakespeare Az vagy nekem.. . Lehet a legegyszerűbb lenne a legjobb.
2011. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
85%

Ah leirtad, tényleg különleges Nő.:p

Meg az is biztos, h őrülten odavagy Érte.:D

Tök jó, grat.

2011. aug. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!