Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ötleteket szeretnék romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötleteket szeretnék romantikus lánykéréshez!? Lányok! Mi a szívetek vágya? Akármilyen ötlet érdekel! Abszurd is!

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2011. aug. 19. 12:44
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
Utolsó olyan mint ha te lennél az a Nő. Csúnya lebukás lenne :D
2011. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:
Valamiért én is vizes témában gondolkodom. Ez lesz az!
2011. aug. 19. 14:37
 33/51 anonim ***** válasza:

Neeem én vagyok, nekem nincs is párom.:D

De, minden Nő szeretne egy ilyen párt, aki ennyire odavan érte, há' nemde?:P:D

Bocs, az offért.:S

2011. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el a Palnetáriumba egy előadásra, és miután vége az előadásnak, teljes sötétség, csillagos égbolt, és kivetítik az "égboltra" a kért szöveget (Leszel a feleségem? stb.), persze ezt előtte le kell szervezni a csillagász-előadóval. Egy ismerősöm így csinálta és bejött nekik. :)
2011. aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem egy kicsit spécin és kicsit hagyományosan kérte meg a kezem a férjem.


Csinált egy képet amire rá volt írva: "Hozzám jössz feleségül?"


Mivel külföldön voltunk, nem gyanakodtam, hogy minek hurcubáljuk a fotóállványt is mindenfelé, és az egyik helyen lerakta, beállította, hogy minden ok, engem is valahova, hogy jó legyen. Aztán odahívott, hogy nézzem meg, hogy tényleg jó lesz a háttér. Én odamentem belenéztem a gépbe, de a feliratos képet láttam, nem a tájat. Mikor felnéztem, ő ott térdelt velem szemben a gyűrűvel.

A gyűrűt is maga intézte. Nem is tudtam, hogy mintát vett. :)


Nagyon profi volt, pedig a szervezés inkább az én feladatom.

Örök emlék marad.

2011. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
66%

Múltkor volt egy összeállítás a tv2-őn romantikus helyszínekről. Azt hiszem a Margit-szigeten van egy víztorony(?) amibe fel lehet menni és ott van egy kör a szoba közepén amire rá kell állni, ez a csókok terme, és még a kilátás is szép :D

Esetleg elviszed egy meccsre (előtte persze mindent megbeszélsz a szervezőkkel) és félidőben kiírnák a vetítőre, hogy hozzám jössz xy? (sodálom, hogy még nem írták, filmekben mindig bejön :D)

2011. aug. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
30%

-Velencébe éjszakai gondolázás egy holdfényes éjszaka.

-Piknikezés naplementében és ott elő az égszer dobozt.

-szerenád adása/akár te akár énekes/

-Vidd el kareokizni ha szeret énekelni és a dal után amit énekkel írják ki a kérdést, majd te felmész hozzá a színpadra le térdelsz és szóban is meg kéred.

2011. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok nem égszer hanem ékszer doboz :D bocsi!
2011. aug. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
Tavasat próbáld meg!! :D
2011. aug. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképp valahol a természetben kérd meg! :D
2011. aug. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!