Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ötleteket szeretnék romantikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötleteket szeretnék romantikus lánykéréshez!? Lányok! Mi a szívetek vágya? Akármilyen ötlet érdekel! Abszurd is!

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2011. aug. 19. 12:44
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:

Van egy film, kicsit kemény ugyan, de a lánykérési jelenet briliáns: Édesek és mostohák volt a magyar címe (ezzel a címmel megy egy másik film is, azért irom ennyire körbe), az eredeti címe angolul: Stepmom. Julia Roberts és Susan Sarnadon játszik benne. Ha megvan a film, a magyra nyelvű műfordításra is érdemes nagyon odafigyelni, mert isteni szép!


Aztán: hallottam olyanról, hogy egy srác kibérelt egy darus kocsit a tűzoltóságtól - talán maga is tűzoltó volt, vagy a haverok közül valaki, nem tudom már -, és mivel a párja panelházban lakott, a sokadik emeleten, azzal ment fel hozzá és kopogtatott kívülről az ablakon. Kicsit amerikaias, kicsit színpadi, de nekik nagyon szép volt. Ha jól emlékszem, Szegeden volt, úgyhogy a helyi lap (www.delmagyar.hu) archívumában megtalálhatod a cikket.


És volt még egy nagyon kedves, amit láttam: Julia Roberts, Richard Gere: a Micsoda nő c. filmben.


Ha szereteik a nagy nyílvánosságot, akkor jó ötlet a MÁV-val vagy a reptérrel beszélni, hogy a jelzőtáblára írják ki a szöveget és mondják be a nevet mellé. Némi lóvéért cserébe biztos benne lennének.


Vagy: ha van olyan ismerősöd, aki repülni szokott kis géppel, olyannal, amelyik reklámokat huzigál maga mögött, vagy hőlégballonal, az is nagyon kiváló, csak szép nagy betűket kell pingálni a felületre. Lehet füsttel az égre is írni a szöveget...


Sok boldogságot! :)

2011. aug. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 A kérdező kommentje:

A helyzet az, hogy az Édesek és Mostohák c. filmben látott jelenet ötlött fel először bennem a lánykérés kapcsán, de valami azt súgta, ami egyszer már eredeti volt az többé nem lehet az! Ed Harrisnek bitang jól állt ez az ötlet, és Julia is csodálatos volt a filmben. Valahogy mindig, minden filmjében sikerül elhitetnie velem, hogy valódiak az érzései!Fantasztikus nő :)

Visszatérve a témához. Megvolt a lánykérés!

2011. aug. 23. 10:36
 43/51 anonim ***** válasza:
Ha nem tolakodás , leírnád hogyan csináltad végül? A Velencés válaszoló voltam.
2011. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 A kérdező kommentje:

Búvárkodtunk a Maldív-szigeteknél. Vitorlással, és baráti társasággal. Egy haver volt csak beavatva. Én jöttem fel utoljára a merülésből, csak a vitorlás másik oldalánál, hogy elő tudjam venni a kagylót, amibe én már jó előre elrejtettem a gyűrűt. Kedvesem halálra rémült már, hol maradok ilyen sokáig, de nem akartam ügyetlenkedni, mert ha kiesik a kezemből, akkor arra keresztet vethetek. Nem két fillér volt!Zafírköves platina foglalatú, apró brillekkel kirakott gyűrű. (Sokáig spóroltam rá.)Majdnem, mint a párom szeme színe!

Nagy nehezen kikecmeregtem, mire ő megkérdezte kétségbeesetten, hogy :

- Mi volt olyan fontos odalenn, amiért nem tudtunk egyszeree feljönni?(Halálra aggódta magát miattam)

Én meg azt mondtam, hogy: Találtam valamit az én szerelmemnek! Letérdeltem, és megkértem a kezét, amikor felnyitotta a kagylót.

Volt sírás, meg minden, amit eltudtok képzelni. Mondjuk lehet, hogy a felfokozott érzelmi állapot is közrejátszott benne, amit a merülésből való késői felbukkanásom okozott.Egyetlen szépséghibája a dolognak az volt, hogy a kagylót magam vásároltam meg, mert nem volt időm keresgélni.

Köszönöm mindenkinek mégegyszer!Kívánom mindenkinek, hogy úgy kérjék meg a kezét, ahogyan azt megálmodta! További szép napot nektek!

2011. aug. 23. 12:01
 45/51 anonim ***** válasza:
Nagyon jó volt! Jó volt olvasni!! További Boldog Együttélést kívánok!! :-)
2011. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:

Én kérdeztem meg! Hallod nem vagy semmi! Nem akarsz a férjemmel emailozni? Tanulhatna tőled egy kis romantikát :D

Nagyon imádom de a romantika valahogy nem az erőssége sajnos :)


Nagyon sok Boldogságot nektek!!!!!

2011. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:

Ez nagyon szép :) Gratulálok :):)

Engem sosem kérnek meg így majd, főleg hogy félek a sós víztől :D Meg a cápáktól..

De azért fantasztikus történet volt :):)

2011. aug. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

:D tényleg szééép:)

Gratulálok!

Állítólag az én párom is kitalálta, de mindig azt mondja ő nem valami kreatív, na erre kíváncsi leszek...:)

2011. aug. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ennyi hölgyet érdekelt, hogy végül is mit választottam. Remélem nem csalódtatok!Viszlát, és minden jót nektek! Férjeknek, és leendő férjeknek is szívesen adok tanácsot, ha kérnek :)
2011. aug. 24. 16:44
 50/51 anonim ***** válasza:

majd megadom a párom email címét:D


Habár azt mondta senkinek nem árulja el mit talált ki...na erre kíváncsi leszek...:P

Érdekes volt veled izgulni:) Sok boldogságot Nektek:)

2011. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!