Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek lehet jó házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet jó házasság abból, ha a lány egyetemet végzett a fiú meg szakközép iskolát?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 23:05
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne lehetne? Ahogy már előttem leírták a tudást és műveltséget nem az iskolai végzettség határozza meg.
2011. aug. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szakmunkásra gondol valaki, akkor ne a nem dolgozó, cigány képe ugorjon be, ne egy olyan figura álljon előttetek, hogy egy rosszul öltözött, igénytelen ember, oké? Unalmas, hogy sokaknak ez jut eszébe egy szakmunkásról...
2011. aug. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
44%
ebből semmi jó nem sülhet ki, egy közelharcos soha ne jöjjön össze egy íjásszal
2011. aug. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Működik a dolog! 7 éve együtt vagyok a férjemmel, én diplomás vagyok ő érettségizett (+ asztalos szakmája van). Értelmesebb, mint sok régi egyetemi csoporttársam!!

De ott van pl. a főnöknőm: két diplomája van, egy nagy céget vezet, a férjének meg szakmunkás végzettsége van. 30 éve nagyon boldogok együtt, szinte tökéletes a házasságuk. Szóval abszolút nem a végzettségen múlik a dolog!!


25/N

2011. aug. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
83%
Ha már felmerül valamelyik félben ez a kérdés akkor nem...
2011. aug. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ügyvéd ismerősöm,akinek a vőlegénye kőműves.Lassan 7 éve lesznek együtt.úgy néz ki,működik,bár még nem házasok,de évek együtt élnek már nagyon régóta.
2011. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Párom szakmunkás, mindig is festő akart lenni, ő lett az évfolyam legjobbja, pénz jutalom meg kb 5 oklevél. Én a második diplomámat csinálom. Nálunk működik, semmi gond nem volt ebből. Otthon is kezére áll a munka mindent szinte megcsinál, most épp az új kapunkat készíti. Kész lennék ha nem tudna megfogni egy csavarhúzót, vagy nem tudná megszerelni a porszívót vagy a mosógépet.Én azt nem bírnám elviselni.
2011. aug. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Na, örülsz a válaszoknak? :-)
2011. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Igen, örülök és köszi mindenkinek :)
2011. aug. 31. 21:46
 20/29 anonim ***** válasza:
Persze,ne viccelj! Nekem diplomám van a férjemnek pedig érettségije plusz szakmája. Egyébként pedig intelligenciát nem egyetemen osztogatnak... :) Viszont azon én is meglepődtem, hogy orvos nőnek szakmunkás a férje. Ne értsétek félre, csak azért lepett meg, mert én akármilyen orvost ismerek, annak mindnek szintén orvos a házastársa...
2011. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!