Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre illik fehér koktélruh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre illik fehér koktélruhában menni? (kép)

Figyelt kérdés

Hasonló ruhám van, csak azt hallottam, hogy esküvőre nem illik fehér ruhában menni, mert az a mennyasszony színe. Igaz ez? :(


[link]


2011. aug. 27. 12:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nyugodtan vedd fel. Ha meg veszel is hozzá valami színes sálat/cipőt/kalapot/táskát vagy feltűnő bizsut, akkor meg senki nem szólhat, nem fogsz menyasszonynak látszani.
2011. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
90%
Nem arról van szó, hogy menyasszonynak fog látszani, hanem maga a fehér ruha illetlenség. Nyilván nem keverik össze az emberek, de szerintem fehérbe menni gáz.
2011. aug. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
72%
Nahát én menyasszonyként anno meg nem néztem, ki milyen ruhában volt az esküvőmön, simán lehet, hogy volt valaki fehérben is. :)
2011. aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem azért ne vegye fel mert menyasszonynak fogják nézni,hanem mert nem illik.Ez pont olyan,hogy temetésre sem megyünk sárga ruhában.
2011. aug. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem illik fehérben menni egy esküvőre. Az a ruha tényleg nagyon szép, de nem esküvőre.


Amikor én voltam utoljára esküvőn, voltak akik fehérben voltak és azt gondoltam magamban, nem igaz, hogy ennyit sem tudnak.


Egyébként szerintem elég gáz, hogy sok ember ennyire nem ismeri az illemszabályokat.


Egyébként elvileg a nők 3 színt nem viselhetnének esküvőn (mármint, h. csak egyszínű a ruha):

- fehéret: mert az a menyaszonyi ruha színe

- pirosat: az a menyecske ruha színe

- feketét: az temetésre illik


Ja, meg volt olyan nő is az esküvőn aki fehér átlátszó inget viselt, a melltartója is látszott...

2011. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :) Hát, "sajnos" már elmentem benne. Elég rosszul éreztem magam, de azzal nyugtatgattam magam, hogy ha a másik ruhámba mentem volna, akkor meg alul vagyok öltözve... Úgyhogy már nem bánom! :) Persze jobban éreztem volna magam mondjuk egy tört fehér színű ruciba, de csak ez volt...

Egyébként nem tudom ki/kik pontozgattak, de észrevettem, hogy aki azt írta, hogy szerinte elmehetek benne, azokat mind lepontozták. Én mindenesetre mindenkit felpontoztam! :)

2011. aug. 28. 12:49
 17/20 A kérdező kommentje:
Ja, igaz, senki nem volt színtiszta fehérben, de feketében nagyon sokan voltak.
2011. aug. 28. 12:51
 18/20 harleynagyi ***** válasza:
nem illik eskuvore feherben menni mivel azon a napon az a Mennyasszony napja es az O szine ,Azert van az hogy a koszoruslanyok sem oltoznek feherbe . Ha ram hallgatsz talalsz a ruhatarodba egy masik ruhat .
2011. aug. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Pub ***** válasza:
nekem most vlt az esküvőm. szóltam előre mindenkinek h nem jöhet feherben és feketében. a feher az szinem es kesz, fekete meg gyasz. feherben nem jott senki talan egy fekete volt. sztem a sajat eskuvojen igenis mindenki meghatarozhatja mit akar. az a te napod.
2011. dec. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

Én a helyedben nem próbálkoznék.. Ha olyan a menyasszony mint én akkor , nem sok köszöneted lesz benne.

Ez a nap róla szól az ő színe a fehér és nem a tiéd.

Én biztos neheztelnék arra az illetőre aki fel mer fehéret venni az esküvőmön.Nem fogok szólni senkinek, mert ez íratlan szabály, de ha valaki ezt nem tartja tiszteletben akkor pipa leszek:P

Én ebben a témában szigorú vagyok:P

2012. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!