Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért nem illik fehérbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem illik fehérbe, feketébe vagy pirosba menni esküvőre? Jó a fehér a menyasszony színe. Ok. De a piros miért baj? És nagyon sok csinos fekete koktélruhák vannak. Szerintem ez egy nagy hülyeség!

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 10:10
1 2 3 4
 31/32 Pub ***** válasza:
27%
nem hülyeség, nehogy már nehéz legyen más színű ruhát keresni, mint ez a 3. ha már ez is gond minek megy az ember esküvőre.....
2011. dec. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is hülyeség, de a világ (főleg az idősebb generáció) tele van frusztrált, kényszeres emberekkel, akik valami rejtélyes oknál fogva azzal próbálják meg "jobbá" tenni a szánalmas életüket, hogy értelmetlen kínszabályokhoz ragaszkodnak, és elfojtott gyűlölettel és lenézéssel szólnak meg mindenkit, aki normális, és nem hódol be a görcsös elvárásaiknak :)


Engem a saját esküvőmön baromira nem érdekelne, hogy ki milyen színű ruhában van. Felőlem lehet fehérben is, lényeg hogy jól érezze magát, és ne azon sziszegjen magában, hogy ki követ el valami senkit nem érdeklő illemszabálybeli "bakit". Brrr... bele se merek gondolni, hogy egy ilyen esküvőn milyen lehet a hangulat.


Más ember esküvőjére, meghívottként pedig felvennék valami semleges színű ruhát, mert nincs kedvem ahhoz, hogy néhány betokosodott merevgörcs mutogasson rám a hátam mögött. Ez ugyanis elrontaná a jókedvemet, nem szeretek gyökerek céltáblája lenni.

2012. ápr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!