Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A legjobb barátom férjhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom férjhez akar menni, de én szeretem Őt, hogyan akadályozhatnám meg?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom egy lány, én mindig szerettem őt, de nem mondtam neki, inkább vigyáztam rá, mintha a bátyja lennék. Az évek alatt én mindig ott voltam neki, vigasztaltam a szerelmi bánatával, rám mindig számíthatott. Most van egy pasija, akihez hozzá akar menni februárban, én meg megőrülök. Az utóbbi időben egyre jobban felerősödött a dolog, amit érzek iránta, rá is jött, mert szerinte furán viselkedtem. Többször ölelgetett, egyszer az ital beleszállt a fejébe és majdnem megcsókolt, valamint többször mondta, hogy ha akarok valamit mondani, akkor mondjam. Ez az utóbbi néhány hónapban volt.

Sokszor kérdezte, hogy szerinte jó ötlet-e, hogy lekösse magát a srác mellett, azt mondtam, nem tudom, neki kell eldöntenie. Kicsit félénk típusú srác vagyok, nem is volt sok barátnőm eddigi életemben, nekem más dolgok fontosak. Ha azt mondaná, hogy ő is szeret, akkor lehet, hogy úgy tennék, mintha engem nem érdekelne..nem tudom, miért, van egy elég erős önkontrollom. Tudom, egy balfék vagyok, de félek, hogy elszúrok mindent, ezért sokszor elfojtom az érzéseimet.

Nem tudom elviselni, hogy mással van, bár jól tartom magam, közömbös vagyok. Ha belegondolok, hogy kivel járna jobban, akkor abból a szempontból a srácot mondom, hogy ő talán férfiasabb, mint én, talpraesett, viszont másrészről nem túl figyelmes és elég buta is. Adott olyan kétértelmű jeleket, amik miatt lenne okom reménykedni, hogy talán ő is többet érez irántam barátságnál, de addig biztos, hogy nem tenne semmit, amíg én nem mondom el, hogy mit érzek. Legyek férfi és valljam be neki, vagy maradjon minden így, ahogy van? Hosszútávon viszont így nem tudnék a barátja maradni, hányingerem lesz, ha látom, ahogy enyelegnek.


2011. dec. 25. 15:41
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Igen, biztos, hogy szeretem. 6,5 éve vagyunk barátok, ő segített abban, hogy kibontakozzam, társasági életet éljek, meg merjek bízni másokban (elég erős szociális és egyéb fóbiákkal küszködtem gyerekkorom óta). Amikor mások furának tartottak, akkor ő meg akart ismerni, csodálkoztam is, hogy mit akar egy menő, szép lány egy lúzertől. Na mindegy.

Lényeg, hogy már mindketten felnőttünk agyilag és én komolyan úgy érzem, hogy akármilyen lánnyal is találkozom, senki sem hasonlítható hozzá. A lányok azt mondják, hogy milyen édes és vicces vagyok, de legtöbbjük csak dominálni akar a kapcsolatban, mert én elnyomhatónak tűnök és fura módon csomó lány irányítani akar. Ő meg teljesen más, nem használt ki soha, az egyetlen ember, akiben mindig feltétel nélkül meg tudtam bízni és megérti a gondolkodásmódomat, lehet vele tudományos, illetve filozófiai dolgokról is beszélni. Na meg persze borzasztóan szép.

Én nagyon félek, hogy mi lesz, ha emiatt kellemetlen helyzetbe hozom, bár ő már szerintem érzi ezt az egészet, mert teljesen másképp viselkedett velem mostanában. Hozzám jön, ha szomorú, engem ölel meg először, ha boldog, nem a pasiját. Mondta is, hogy mi lelkileg sokkal közelebb állunk egymáshoz.

2011. dec. 25. 17:15
 12/29 anonim ***** válasza:
59%
MOND MEG AMÍG NEM KÉSŐ!!!HISZEN Ő IS MONDTA HOGY MONDJAD HA MONDANI AKARSZ VALAMIT...LEHET HOGY ERRE VÁR ÉS AZÉRT MONDTA HOGY MONDJAD HOGY HA VALAMIT MONDANI AKARSZ!!!NE LEGYÉL TÖKETLEN,MERT HA TÉNYLEG IGAZ HOGY HOZZÁ AKAR MENNI,ÖRÖK ÉLETEDBEN BÁNNI FOGOD!!!
2011. dec. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
59%
Komolyan mondom hogy mond meg!!!!Ne szórakozzál ezzel mert egész életedben bánni fogod!!Hiszen ismered 6 éves jóban vagytok,valld be neki az igazat könyörgöm!Tudod hány ilyen ember ismerek akik ebbe a hibába estek hogy nem merték ki nyitni a pofájukat és a mai napig bánják!!Egyszer nekem is volt egy ilyen sztorim amit évekig nagyon bántam!!!!!Szedd össze magad és mond el neki!!!!LÉCCI!!!:D
2011. dec. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
59%
6 év barátság az nagyon szép idő és egy jó kapcsolat lehetne belőle!!!Az sem véletlen hogy 6 éve barátok vagytok!!
2011. dec. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
63%
XD most esett le.
2011. dec. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is csatlakozom, mondd meg neki! Mi is így voltunk a férjemmel, másfél évig voltunk a legjobb barátok, mire kiderítettük nagy nehezen egymásról, hogy kb. az első találkozás óta szeretjük egymást. Nem sokon múlt nálunk sem, hogy soha ne derüljön ki, ne ess hasonló hibába!
2011. dec. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
had találjam ki. a karácsonyi vásárlást is ketten a csajjal intéztétek
2011. dec. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
75%
és az ölében feküdve nézted a tévét
2011. dec. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
ez olyan szép:) szólj neki, elveszed a lehetőséget magadtól , tessék be vallani,boldogság lesz:D
2011. dec. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Elmondtad máááár?????Hidd el minden jó lesz!!!
2011. dec. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!