Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A legjobb barátom férjhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom férjhez akar menni, de én szeretem Őt, hogyan akadályozhatnám meg?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom egy lány, én mindig szerettem őt, de nem mondtam neki, inkább vigyáztam rá, mintha a bátyja lennék. Az évek alatt én mindig ott voltam neki, vigasztaltam a szerelmi bánatával, rám mindig számíthatott. Most van egy pasija, akihez hozzá akar menni februárban, én meg megőrülök. Az utóbbi időben egyre jobban felerősödött a dolog, amit érzek iránta, rá is jött, mert szerinte furán viselkedtem. Többször ölelgetett, egyszer az ital beleszállt a fejébe és majdnem megcsókolt, valamint többször mondta, hogy ha akarok valamit mondani, akkor mondjam. Ez az utóbbi néhány hónapban volt.

Sokszor kérdezte, hogy szerinte jó ötlet-e, hogy lekösse magát a srác mellett, azt mondtam, nem tudom, neki kell eldöntenie. Kicsit félénk típusú srác vagyok, nem is volt sok barátnőm eddigi életemben, nekem más dolgok fontosak. Ha azt mondaná, hogy ő is szeret, akkor lehet, hogy úgy tennék, mintha engem nem érdekelne..nem tudom, miért, van egy elég erős önkontrollom. Tudom, egy balfék vagyok, de félek, hogy elszúrok mindent, ezért sokszor elfojtom az érzéseimet.

Nem tudom elviselni, hogy mással van, bár jól tartom magam, közömbös vagyok. Ha belegondolok, hogy kivel járna jobban, akkor abból a szempontból a srácot mondom, hogy ő talán férfiasabb, mint én, talpraesett, viszont másrészről nem túl figyelmes és elég buta is. Adott olyan kétértelmű jeleket, amik miatt lenne okom reménykedni, hogy talán ő is többet érez irántam barátságnál, de addig biztos, hogy nem tenne semmit, amíg én nem mondom el, hogy mit érzek. Legyek férfi és valljam be neki, vagy maradjon minden így, ahogy van? Hosszútávon viszont így nem tudnék a barátja maradni, hányingerem lesz, ha látom, ahogy enyelegnek.


2011. dec. 25. 15:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
erről se hallunk többet, ezt ugy nem szeretem:/ itt drukkolunk neki
2011. dec. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Hát ja ezt én sem bírom...sokszor visszalátogatok ide,de semmi.Hmmm lehet wellneseznek ünneplés képpen :P
2011. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Ja az lenne a legjobb kise kelnek az ágyból,de jelentkezhetne,itt drukkolunk neki
2011. dec. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
hát én is kiváncsi vagyok,elmondta e a csajnak.
2012. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Vajon kamu volt? Igazán írhatna
2012. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Sztem arra várhatunk.:D
2012. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Írjá már vazee! :D
2012. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Írjunk privit neki:d
2012. jan. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
kamu volt. nemrég a csaj vőlegényének a szemszögéből írt ki valaki kérdést ezzel kapcsolatban, még ez előtt a kérdés előtt.
2012. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!