Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek az anyósom fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az anyósom fel fogja ajánlani a segítségét az esküvőre vagy ne is reménykedjek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Mióta a szüleim megtudták, hogy lesz esküvő, folyamatosan segítenek, érdeklődnek. Együtt mentünk a helyszínre, fodrászt találni, dekor dolgokat meg ilyenek. Na meg nem utolsó sorban anyagiakban is. Apukám felajánlotta, hogy fizeti az éttermi költségeket, anyukám a foglalót fizette ki. Nem gazdagok egyébként. Anyósomnak meg ha megemlítjük az esküvőt akkor sem érdeklődik... Ja meg aggódik, hogy hova tegye a pénzét, merthogy a bankban nem maradhat, mert az állam biztos elvenné. De eszébe nem jutna, hogy megkérdezze, segítsen-e nekünk belőle... Vagy én várok túl sokat?
2012. febr. 13. 09:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom, hogy a 80 fős lakodalom mióta számít nagynak...? 200 fős lagzi, na azzal próbáljon meg valamit kezdeni az egyik kedves válaszadó, akkor majd hozzá tud szólni a dolgokhoz.


Kedves Kérdező!

Sok szülővel bizony úgy van, hogy ha látja, hogy a másik fél mennyit ad (amiért természetesen Ti is hálásak vagytok), akkor neki is hirtelenjében feltámad a kedve a segítségnyújtáshoz.

Ezen ne idegeskedj, inkább örülj, hogy boldogok lesztek, az anyóspajti meg csak fulladozzon magában!

Sok boldogságot!

2012. febr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 anonim ***** válasza:
48%
Úgy szeretem mikor lepontozzák az embert csak mert neki a szülei állják a lagzit.
2012. febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/87 anonim ***** válasza:
43%
Kedves Kérdező, megértelek!! Nálunk majdnem ugyanez a helyzet teljesen! Nagy részét mi álljuk a párommal, de az én szüleim is adnak bele, van miből, de nem kértük, ők sértődtek szinte meg amikor először nem akartuk elfogadni. Anyósomék semmi ilyet nem ajánlottak fel, de nem is várjuk a pénzt, nekik nincs sok bevételük. Viszont semmiféle más jellegű segítséget sem ajánlott fel az amúgy otthon ülő anyós, pedig egész nap ráérne netezni, árajánlatokat kérni, stb - de nem. Megoldom én meg anyukám, de azért mondjuk a saját gyerekem esküvőjére én mindenképp áldoznék időt, pénzt, vagy ami van, amitől neki jobb lehet. Én szinte úgy érzem néha, hogy elnézést kell kérnünk anyóstól amiért ez meg az úgy van, mert ő semmire sem lelkesül be, általában csak kifejezéstelen, vagy húzza a száját. Párommal nem nagyon tudok erről beszélni, mert érzékeny téma. Hát, nem könnyű az élet, főleg nem esküvő idején, az biztos...
2012. febr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 anonim ***** válasza:
83%

Úgy szeretem mikor lepontozzák az embert csak mert neki a szülei állják a lagzit.



Szerintem nem ezért pontozzák le az embert, hanem mert a mai szar helyzetben nem számít olyan természetesnek, hogy a szülők fizetik. Sokan pedig természetesnek veszik, hogy a szülők fizessenek.


A kérdező is azt akarja, hogy az anyós is fizessen ha már az ő szülei is fizetnek. És ezt elég furán adja elő "Ja meg aggódik, hogy hova tegye a pénzét De eszébe nem jutna, hogy megkérdezze, segítsen-e nekünk belőle"

MI ez ha nem kiakarja követelni?



Még mielőtt valaki beszólna, hogy nekem sem fizették a lagzimat.Valóban nem fizették, mert még nem is mentem férjhez. De ha ott tartanék akkor biztos, hogy adnának bele úgy, hogy nem kéne kérnem sem.

2012. febr. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/87 anonim ***** válasza:
56%

Kedves utolsó!

Pont ezért írtam, mert én csak egy egyszerű választ írtam, több lehetőséggel, nem is kötekedtem . Csak elírtam hogy nekem szerencsém van mert állják de én is tudnék magamnak lagzit fizetni. Na ezért pontoztak le. De láttam hogy sok értelmes válasz is hasonlóan járt mint az enyém. Na mindegy.

2012. febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 anonim ***** válasza:
40%
Leírtam
2012. febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki, a mai világban ciki, ha valakinek segítenek a szülei, valószínűleg ezért lettetek lepontozva. Biztosan én is kevesebb vagyok ezért, de nem érdekel. Meg tudnánk oldani egyedül, de nagyon jól esik, hogy anyukámék segítenek. Lesz hova tenni azt a pénzt amit erre szántunk volna... De amúgy meg nem mindegy, hogy kifizeti az éttermi költséget, vagy bedobja a kosárba menyasszonytáncnál? Ugyanaz. Vagy ne mondjátok, hogy a szülők nem adtak nektek nászajándékot!

Anyósommal meg úgy vagyok, hogy már nem érdekel. Nem is fogom megemlíteni neki. Párom pl azt sem akarja elmondani neki, hogy a hivatalos részt megtartjuk előbb. Hát ennyit róla. Pukkadjon meg :) Nászajándéknak sem várok tőle túl sokat...

2012. febr. 17. 15:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!