Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek az anyósom fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az anyósom fel fogja ajánlani a segítségét az esküvőre vagy ne is reménykedjek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Mióta a szüleim megtudták, hogy lesz esküvő, folyamatosan segítenek, érdeklődnek. Együtt mentünk a helyszínre, fodrászt találni, dekor dolgokat meg ilyenek. Na meg nem utolsó sorban anyagiakban is. Apukám felajánlotta, hogy fizeti az éttermi költségeket, anyukám a foglalót fizette ki. Nem gazdagok egyébként. Anyósomnak meg ha megemlítjük az esküvőt akkor sem érdeklődik... Ja meg aggódik, hogy hova tegye a pénzét, merthogy a bankban nem maradhat, mert az állam biztos elvenné. De eszébe nem jutna, hogy megkérdezze, segítsen-e nekünk belőle... Vagy én várok túl sokat?
2012. febr. 13. 09:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
61%
Nekem már az is elég lenne, ha az enyém örülne neki, de sajnos nem...
2012. febr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 A kérdező kommentje:

Mondhatjuk, hogy az enyém tudomást sem vesz róla.

Legutóbb mondtuk neki, hogy megyünk a gyűrűkért. Annyit sem mondott rá, hogy mukk...

2012. febr. 13. 10:16
 13/87 anonim ***** válasza:
75%
A mi esküvőnkön is az volt, hogy az én szüleim mindenben segítettek, (nem pénz!) anyósom meg semmit. Kitalálta, hogy neki sok dolga van, stb... miközben egész nap tévézett. Ez még nem is lenne gond, ha nem akar segíteni, akkor ne segítsen, de akkor húzódtunk fel(nem csak én, a saját gyereke is kikérte ezt) mikor jó pár helyről visszahallottuk, hogy ő mennyit segít, alig van ideje másra, majd meg szakad ebben. Elmentünk megkérdezni, hogy mi a jó fenébe szakad bele, mondja már meg??? Erre csak hápogott, nem tudott mondani semmit.
2012. febr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/87 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk se jött senki segíteni, és megoldottuk, örülj, hogy nem kényszeríti rátok az akaratát. A pénze miatt meg had aggódjon, valószínűleg nyugdíjas éveire tartogatja.
2012. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 anonim ***** válasza:
47%
És legyél hálás neki legalább a csodálatos férjedért! :)
2012. febr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/87 A kérdező kommentje:
Már nyugdíjas.
2012. febr. 13. 10:31
 17/87 anonim ***** válasza:
52%
Akkor csodálkozol, hogy kuporgat? Nyugdíjasnak nem könnyű lenni.
2012. febr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/87 A kérdező kommentje:
Miért nem olvastok? :( Írtam, hogy nem tud mit kezdeni a pénzével... A nyugdíja sem kevés. Minden évben mennek külföldre nyaralni...
2012. febr. 13. 10:44
 19/87 anonim ***** válasza:
46%
Oké, dolgozott 40-50 éven keresztül, és most szeretne kikapcsolódni, de te irigyled tőle, és inkább gubbasszon otthon, mint a többi nyögdíjas, csak neked jó legyen. Jó menye leszel! :S
2012. febr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 A kérdező kommentje:

Én nem tudom te miről beszélsz... Nem irigylem, pihenjen, ahányszor akar. Nem csak annyi pénze van, hogy évente egyszer elmegy nyaralni. Nem érted??? Nem tud mit kezdeni a pénzével, annyi van!!!!

De nem csak a pénzről van szó. Ha olvastad volna... Semmiben nem segít. Le se sz..ja, hogy esküvő lesz! És az én fejem fog égni a szüleim előtt, amikor arról lesz szó, hogy anyósék mennyit segítettek a szervezésben vagy bármiben!!! Nem érted a lényeget???

2012. febr. 13. 10:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!