Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha már együtt vagytok lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már együtt vagytok lassan 1 éve a párotokkal, és komolyabbat szeretnétek akkor mit tennétek? Esküvő, vagy egyenlőre eljegyzés?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 11:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%
Legelőször összeköltözés!Ha az is működik,akkor eljegyzés és eljegyzést követően 1éven belül házasság!
2012. ápr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mi lassan 2 éve vagyunk együtt, már 1 éve tervezzük az össze költözést, de nem megy olyan könnyen, nehéz munkát találni, főleg egy településen.

A párom ragaszkodik a sorrendjéhez: Összeköltözés, eljegyzés, esküvő, gyerek! Én pedig próbálom a dolgokat úgy terelni hogy minél előbb elérjünk az én álmomhoz a gyerekhez :)

Bár én azt gondolom, az össze költözés nélkül is tudom, hogy vele szeretnék élni életem végéig, de igyekszem betartani a sorrendet :)

2012. ápr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi 2 év után költöztünk össze, aztán tavaly (5 év után) volt az eljegyzés, idén pedig az esküvőnk lesz. Hamarosan babát is tervezünk. Nálunk ez a sorrend.
2012. ápr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nálunk már az összeköltözés megvan...kb 8 hónapja...és eddig nagy problémák nem voltak!
2012. ápr. 12. 10:32
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi van ebben a topicban? ennyi féltékeny luvnya van itt ? :D szar nektek :D
2012. ápr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!