Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés

2 hét múlva lesz egy esküvő, amire hivatalos vagyok én is és a párom is, de én nem megyek, ő meg nem hagyhatja ki. Biztos vagyok benne, hogy sok korunkbeli lány lesz ott, csinosan felöltözve.. Én meg tök féltékeny vagyok. Főleg, hogyha a párom iszik, elég nagy a szexuális étvágya, és elég félreérthetően viselkedik :( Szerencsére csak néha iszik, de szerintem az esküvőn fog.

Alapjáraton bízok benne, csak most nem tudom miért, de nem megy.. :(


2012. ápr. 14. 19:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hányas ruhákat hordasz?
2012. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
xl-eset
2012. ápr. 14. 21:44
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
Töltött galamb vagy, na és! Tudod, hány anorexiás csontkollekció érzi szarul magát a bőrében. Te nőies vagy, attól szép a világ, hogy sokrétű. Hidd el: nagyon sok pasinak inkább bejönnek a rubensi idomok, mint a csontzörgető kísértetek :)
2012. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
csak az mondja magarol hogy csunya ,aki tudja hogy szep!:)nem lehetunk tokeletesek ,mindenkinek vannak szepseg hibai,.a depressziodat,rossz kedvedet pedig gyozd le,.legyel te az erossebb!!halgass zenet,.tancolj nezz egy jo filmet ,.amit te is szeretsz ,.de bujj ki ebbol a lehangoltsagbol!!a paroddal pedig beszeld ezt meg !!de meg is az lenne a szep ha vele tartanal!!figyi menny el egy turkaloba ha arrol van szo,.ott is vannak szep ruhak!!meg cipok is!!sot meg fodraszhoz se kell menj,.be irod a google keresobe azt hogy hogyan legyek jo no na ott aztan mindent meg talalsz meg sajat frizurat is keszithetsz :)remelem meg gondolod magad es elmesz te is :)
2012. ápr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
hova valósi vagy? ha szeretnéd, tudok neked ruhát adni! sőt, cipőt is! nehogy már ezért érezd rosszul magad, meg ne menj el!
2012. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Már kezd jobb kedvem lenni, köszi a válaszokat!

Nem szeretnék elfogadni ruhákat, ne haragudj. De köszi! Holnap elnézek egy turiba, hátha találok valamit.

2012. ápr. 15. 13:51
 17/18 anonim ***** válasza:
76%

Az a baj, hogy a párod valószínű szépen leépítette az amúgy sem sok önbizalmadat. Nem volt olyan, hogy más lányt dícsért meg helyetted? Vagy ha rákérdeztél, mennyire tetszel neki, akkor csak mellébeszélt?


Valószínű ilyen téren nem hozzád való. Olyan pasira lenne szükséged, aki mindenhol kifejezi, hogy büszke rád és nem más nőkön lóg kocsányon a szeme.

2012. máj. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz hogy megcsal a párod, akkor szerintem menj el te is. Írtad, hogy nincs ruhád, nem vagy szép stb. Szerintem ez nem igaz! Mindenki szép valamilyen módon, a te párod is gyönyörűnek lát téged! Fel a fejjel, és egy kicsit több magabiztosságod próbálj gyűjteni! :)
2012. máj. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!