Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elméleti kérdés! Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti kérdés! Ti mit szólnátok, ha leendő férjetek egy "kulcskarikával" kérné meg a kezetek?

Figyelt kérdés

Az idézőjel természetesen azért van, mert a kulcskarika irónia. Én ezalatt hamis gyűrűre gondolok (tehát csak színezett arany, műanyag gyűrű és társai). Számítana nektek, hogy mivel kéri meg a kezetek? 100%-ig elméleti kérdés, kérlek ne nézzetek hülyének. Mondjuk, gondolom, már megtörtént.:))


És mit szólnátok, ha a kulcsos kulcskarikával kérné meg a kezetek? :D

Csupán kíváncsi vagyok. :))



2012. máj. 28. 17:46
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
93%

Nekem köves gyűrűvel kérte meg a kezemet, viszont egy dolog miatt magának a gyűrűnek nem annyira örültem: a kő nagyon kiáll, két nap alatt háromszor akadtam bele tárgyakba és kishíján az ujjam bánta. Egyébként bizsukat hordok inkább, vagy egyszerűbb fazonú, "praktikus" gyűrűket.


Szóval a gesztusnak örültem, csak a gyűrű, mint használati tárgy nem vált be, legalábbis nagyon megrémültem, amikor reccsent az ujjam egyet, mert beakadtam.


Viszont a randizgatós időszakban nem vágott virágot kaptam, hanem lufiból hajtogatott virágot. Az viszont nagyon tetszett, mert időt és energiát szánt rá. Szegény két hónapig gyárthatta újra a lufivirágot, ha a korábbi leeresztett, mert annyira tetszett :)

2012. jún. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 A kérdező kommentje:
utolsó: ez aranyos :D
2012. jún. 9. 11:08
 43/55 anonim ***** válasza:
75%

Miért néznélek hülyének? Mert feltettél egy elméleti kérdést, bármiylen abszurdnak is hangzik elsőre? Jó fantáziád van, ez az egy biztos: :)


Részemről nem örülnék neki. Mindig eszembe jutna Mrs. Lipton és a réz függönykarika a Csengett Mylord-ból... :(

2012. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is Mrs. Lipton ugrott be :D

Én örülnék akárminek ha utána tényleg komolyan vennénk az eljegyzés kérdést

2012. jún. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
72%

Mivel nem valószínű, hogy azért szeretem, mert gazdag, hanem mert jó ember és nekem megfelel, k*rvára nem izgatna az a kulcskarika.

A gesztus maga egy komoly dolog és hogy ezt felém megteszi, az nagyon nagy dolog, mert ez komoly döntés; az már más, hogy egyesek ezt úgy lekapják a levegőből, mert jól hangzik, aztán nem a legoptimálisabban sül el.

2012. jún. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
52%

Ez manapság egy ilyen divat-hullám, vagy hát inkább divatos "anti-divat" viselkedés, hogy na bezzeg nekem a kulcskarika is.


Hát én nem akarok életem hátralevő részében wc papír gurigát, meg függönykarikát hordani. Sőt, kb semeddig. Ne vicceljünk már, akkor inkább ne legyen gyűrű, mint ilyen.

2012. jún. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
65%
Én mikor már sejtettem mire is készül a párom, közöltem vele hogy ha aranyat vagy köveset mer venni nemet mondok... :D Választhatott vagy bizsu, vagy valami nagyon egyszerű ezüst kő nélkül. Az utóbbi lett, amit annyira szeretünk, hogy az esküvő után is az marad csak másik kézen. (Neki is van eljegyzési gyűrűje, ugyan olyan mint nekem.) Úgyhogy nekem aztán nem számított mivel, én szívből örültem volna a bizsunak is :)
2012. jún. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom hanyadik válaszoló jól megfogalmazta: mostanában divat direkt különcködni, és tojni a szokásokra. Mert azt hiszik a fiatalok, hogy azzal lesznek különlegesek. Hát rossz hír: manapság több az a lány, aki különcködik tehát tucatok lettek.


Egyébként valaki írta, hogy nem a pénzért szereti a pasit tehát mindegy miből van a gyűrű. No, ez egy baromság. Az eljegyzési gyűrű milyensége azt is jelzi, hogy a pasi mennyire foglalkozott az egésszel, mennyire akart örömet okozni...ennyi erővel Karácsonyra vagy szülinapra is elég volna a 10-es papírzsepi vagy egy cellux, netán egy csomag mogyoró? Az ajándék lényege az is, hogy az ajándékozó FOGLALKOZIK azzal, hogy TETSZÉST ARASSON. Az eljegyzési gyűrűvel pedig jelzi, hogy örömet akart okozni egy a lánynak tetsző darabbal. Egy kulcskarikás lánykérés két dolgot juttat eszembe:


1. amiről már írtam: a divatból különködő párocska

2. az igénytelen párocska, a fiú aki semmit nem foglalkozott a lánykéréssel, és a lány, akinek mindegy, mit húznak az ujjára.


Ja és van egy 3. is: a lány állati csalódott, de azt mondja, amit mindenki (szerinte) hallani akar: "ohh, ő életem szerelme, ha kakiból készített volna karikát, azt is büszkén viselném" Világbéke-effektus. Nem őszinte. Jó kis kapcsolat-kezdet...

2012. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem az eljegyzés komoly dolog, normális esetben nem minden nap történik meg az ember lányával :D Valami olcsó és szolid gyűrűnek örülnék. Szeretném, ha felfogná ennek a dolognak a súlyát, ezért nem lennék annyira oda a kulcskarikáért, műanyagért. :D Tényleg egy 3-4.000 Ft-os ezüst gyűrűvel már le is lennék nyűgözve, és könnyek között rebegnék igent. :))

Ha igazán ismer és szeret, tudja, hogy nem nagy felhajtásra vágyom, de nem is egy sima 100 Ft-os automatából vett műanyagra :D

2012. jún. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
66%
Nem anti-divatról van szó, hanem arról, hogy van, aki megérti ékszer nélkül is a dolgot, van, akinek úgy is értékes. Ennyi.
2012. jún. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!