Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elméleti kérdés! Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti kérdés! Ti mit szólnátok, ha leendő férjetek egy "kulcskarikával" kérné meg a kezetek?

Figyelt kérdés

Az idézőjel természetesen azért van, mert a kulcskarika irónia. Én ezalatt hamis gyűrűre gondolok (tehát csak színezett arany, műanyag gyűrű és társai). Számítana nektek, hogy mivel kéri meg a kezetek? 100%-ig elméleti kérdés, kérlek ne nézzetek hülyének. Mondjuk, gondolom, már megtörtént.:))


És mit szólnátok, ha a kulcsos kulcskarikával kérné meg a kezetek? :D

Csupán kíváncsi vagyok. :))



2012. máj. 28. 17:46
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
72%

nekem szilveszterkor kezemre fűzte a párom a konfettis szalagot és letérdelve, mindenki előtt megkérte a kezem.

másnap már nem is foglalkozott a dologgal...

2012. máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
84%
Az egyik ismerősömet csapággyal kérték meg.Ő örült neki és mindig nála volt.
2012. máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
83%
apukám aranyszínű csokipapírból fabrikált gyűrűt anyának. azóta is boldogan élnek amíg meg nem halnak:)
2012. máj. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem szép gesztus, ha a férfi gyűjt a nő gyűrűjére. De ha csak a tényt nézzük, édes mindegy, mi kerül a nő ujjára. Főleg akkor mindegy, ha nagy a szegénység.
2012. máj. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
81%
függetlenül attól, hogy nem akarok házasodni, szerintem poénos lenne egy ilyen, sokkal eredetibb, mint a "legyen gyémánt, mert mindenkinek az van és minden más ciki". nem tetszik az, amikor a fiú előre megveszi a gyűrűt, amolyan zsarolásszaga van, "most már muszáj igent mondanod".
2012. máj. 29. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
70%

Örülnék,mert spontán lenne.

De páromat ismerve hónapok óta gyürüt nézeget,vacilál,az évfordulónkra tervezi (ismerkedés helyét már jóelőre lefoglalta)

2012. máj. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
100%

Én ebből a körből eleve kiesek, mert szerintem az eljegyzés a későbbi karikagyűrűvel történik meg. Amit együtt választunk ki. DE, ez nálunk azért alakult ki, mert mi az elejétől fogva tudjuk, hogy össze akarunk házasodni. Így nem tudna meglepni azzal, hogy letérdel elém, mert ismerem a szándékait az első perctől fogva.

szóval nálunk ez egész más.

Együtt gyűjtünk a gyűrűkre. Kb. 2 év múlva házasodunk. :)

23N

2012. máj. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, bizonyos kor után (tehát nem a tiniszerelemr gondolok) MINDEN pár a házasságról álmodozik, vagyis legalábbis arról, hogy örökre love és happiness, tehát nem olyan más nálatok a dolog. A lánykérés attól még simán egy szép gesztus, mert a felek tudják, hogy össze akarnak házasodni. MI is tudtuk, attól a lánykérés még nagyon szép gesztus.
2012. máj. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon helyzetfüggő...


Tudom, hogy a párom szeret, így, ha valahol mondjuk rájön a szeretetroham és eszébe jut, hogy házasodjunk össze, de nincs nála gyűrű, ezért valamiből csinál egyet... tökéletes.

Majd később szerzünk szép karikagyűrűket együtt.


DE, másik eset...

Ismertem egy férfit aki folyton csalta a barátnőjét, miközben az főzött, mosott rá otthon. A lánynak derengeni kezdett, hogy a párja mégsem a szőke herceg és ott akarta hagyni a fiút, mire a srác szerzett a havertól két sima ezüst karikagyűrűt (már ha ezüst volt) és közölt a lánnyal, hogy feleségül akarja venni és gyereket akar és persze, hogy nincs senki más.

Természetesen azóta is csalja, esküvő nem lett, a gyűrűket azóta is hordják, és már gyerek is van így a házi rabszolga is megmaradt és csak egy üveg vodkába került a havernak (a gyűrűk ára).


És nem a használt ezüstgyűrű a bajom, hanem a mögötte álló szándékok.

2012. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:
megoszlanak a vélemények, látom, vannak érdekes sztorik. köszönöm a válaszokat! :) még jöhetnek. :)
2012. máj. 29. 14:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!