Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elméleti kérdés! Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti kérdés! Ti mit szólnátok, ha leendő férjetek egy "kulcskarikával" kérné meg a kezetek?

Figyelt kérdés

Az idézőjel természetesen azért van, mert a kulcskarika irónia. Én ezalatt hamis gyűrűre gondolok (tehát csak színezett arany, műanyag gyűrű és társai). Számítana nektek, hogy mivel kéri meg a kezetek? 100%-ig elméleti kérdés, kérlek ne nézzetek hülyének. Mondjuk, gondolom, már megtörtént.:))


És mit szólnátok, ha a kulcsos kulcskarikával kérné meg a kezetek? :D

Csupán kíváncsi vagyok. :))



2012. máj. 28. 17:46
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
91%
A barátnőm gyűrűje bizsu. Amikor mutatta nekünk akkor több ismerősünk is elcsodálkozott hogy beérte egy bizsuval? Azt mondta hogy neki ez tetszett, majd a jeggyűrűjük aranyból lesz :) Aranyosak.
2012. máj. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
87%

Nem a "gyűrű" milyensége számít, hanem maga a gesztus. Ha meg nem is akar várni addig, hogy tényleg tudjon venni egy gyűrűt, az szerintem nem azért van, mert zsugori, vagy igénytelen... :D


Akinek meg kell a "minimum ilyen vagy olyan gyűrű", az legyen boldog a külsőségekkel, úgy sem azok számítanak. ;D

2012. máj. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
92%
én nevetnék :D mert rá vallana, amilyen "őrült" ötletei vannak ^^ :D
2012. máj. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
83%
Én csak őszintén válaszoltam nem tudom miért kell így nekem ugorni, nem csak a külsőségek számítanak. De ha már megkér miért nem lehet rendes gyűrűvel?
2012. máj. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:
azta. :) kíváncsi vagyok a többiek véleményére is. :D mindenkit felpontoztam... :) a füves-sztori aranyos lehetett, pont elgondolkoztam egy ilyen verzión is :D
2012. máj. 28. 18:12
 16/55 A kérdező kommentje:
én nem ugrottam senkinek. puszta kíváncsiság miatt tettem fel a kérdést, azt már mindenki döntse el maga, ŐSZINTÉN, hogy ő ezt hogyan élné meg. :)
2012. máj. 28. 18:14
 17/55 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked írtam. :)
2012. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
68%
Nem nekiugrás volt, de ha már megkér, nem teljesen mind1, hogy mivel? Nem az a lényeg, hanem az, h egy életre akar, stbstb...
2012. máj. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
79%

Erre a kérdésre két választ lehet adni, egy őszintét, és egy olyat, amit elvárnak.


Amit elvárnak:

"Jaj istenem, hát örülnék, ha szeret és imád, akkor mindegy mivel kér meg, akár rozsdás kulcskarikával is"

De ez olyan, mint a királynőválsztásaokon a "Mire vágyik legjobban?" "Hát világbéke!!"



Az őszinte: engem bántana, hogy nem vette a fáradtságot egy igazán szép gyűrűvel meglepni, hanem a könnyebbik végét fogta meg a dolgoknak. Oké, oké, a szándék a lényeg, de én sem egy filléres bóvlival szoktam meglepni, ha alkalom van. Nem a pénz a lényeg, hanem hogy tetsszen az ajándékozottnak, amit kap. Lánykérésnél meg alapfeltétel szerintem! Ezzel is kifejezheti a fiú, hogy ismeri a lány ízlését, és hogy gondosan készült!

2012. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:
pontosan ;)
2012. máj. 28. 19:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!