Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Elméleti kérdés! Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elméleti kérdés! Ti mit szólnátok, ha leendő férjetek egy "kulcskarikával" kérné meg a kezetek?

Figyelt kérdés

Az idézőjel természetesen azért van, mert a kulcskarika irónia. Én ezalatt hamis gyűrűre gondolok (tehát csak színezett arany, műanyag gyűrű és társai). Számítana nektek, hogy mivel kéri meg a kezetek? 100%-ig elméleti kérdés, kérlek ne nézzetek hülyének. Mondjuk, gondolom, már megtörtént.:))


És mit szólnátok, ha a kulcsos kulcskarikával kérné meg a kezetek? :D

Csupán kíváncsi vagyok. :))



2012. máj. 28. 17:46
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
70%

27-es vagyok. Lehet, hogy sok pár van így, mint mi,de a környezetünkben nincs ez így. És itt is sok olyant olvasok, hogy a nők reménykednek, hogy egyszer eszébe jut a párjuknak megkérni a kezüket. És manapság a legtöbb lány köves gyűrűre vágyik, nekem ez eszembe sem jut.

Nem ismerek minden párt, de akiket igen, azokat nézve nálunk ez bizony nagyon nagyon más. :)

23N

2012. máj. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
84%

Ha spontán történne így a dolog, akkor örülnék :)

Ha előre eltervezi, akkor már adja meg a módját annyira, hogy egy normális gyűrűt kiválaszt ( nem feltétlenül drágát,az anyagi lehetőségeihez mértet...)

2012. máj. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
86%

Sokan írták már, hogy ha spontán, akkor nagyon lehet egy ilyen "hamis gyűrűnek" is örülni, ha utána tényleg elkezdi tervezgetni a pár a lagzit stb.


De ha nem spontán a dolog, akkor nekem bizony rosszul esne, hogy nem érdemelek meg egy igazi gyűrűt, még ha csak pár ezer ft-ost is. Egy "gyűrűnyi" pénzt tudjon már összespórolni egy olyan férfi, aki házasságot tervez...


Viszont lehet úgy is rendes gyűrűvel megkérni a lányt, hogy nem gondolja komolyan a srác...

Barátnőmet már lassan 3 éve eljegyezte a barátja, arany gyűrűt kapott, amiben 4 pici kő van, nagyon kis csinos gyűrű. A srác úgy vette meg, hogy bement az első ékszerészhez a Westendben, az akciós gyűrűket nézegette csak, és onnan választott egyet, eredeti árán nem volt 15.000. Nem is lenne gond, hogy nem költött rá sokat, ha az lenne, hogy szegény a srác, de 300.000 Ft-os számítógépet és 180.000 ft-os iPhone-t vett saját magának.

Barátnőmnek meg azt mondta, hogy legalább 60.000 volt a gyűrű (nem mondta ki konkrétan az árat, csak hasonlította más dolog árához)...


Szóval szerintem nagyon sok mindenen múlik az, hogy milyen gyűrűnek örül nagyon egy lány.

2012. máj. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
92%
Ha már régóta foglalkoztatna a gondolat, hogy ideje lenne megházasodnunk, de mégiscsak meglepetésszerűen megkérne egy kulcskarikával vagy valami vicces dologgal, az nagyon jólesne, ahogy előttem írták, örömmel mesélném az utódoknak. Nem hordok ékszert, ezért nem is lenne nagy probléma, ha az eljegyzési gyűrűmet nem hordanám a lánykérést követően:D viszont egy szép fehérarany-brill kombinációs gyűrűt örömmel hordanék, de tény, hogy a lánykérést szimbolizálja mindegyik opció, ezért az örömöm ugyanakkora lenne bármelyik esetben!
2012. máj. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
90%

Sehol sem hallottam még arról, hogy eme becses gyűrűnek nemesfémből kell lennie.

Ebből a célból kapott gyűrűt minden esetben büszkén és szeretettel hordanám, viselném, legyen az bármiből, hisz a kedvesem szerelmének a bizonyítéka.

2012. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
88%

Egy ismerősöm úgy kérte meg a barátnője kezét, hogy színházból hazafelé menet hajtogatott egy gyűrűt a színházjegyből, és azzal kérte meg. Természetesen aztán vett igazi gyűrűt is.


Szerintem ezzel nincs semmi baj, mint látjuk, nagyon szituációfüggő a dolog. Valójában színarany gyűrűt is lehet sértőn adni, és papírgyűrűt is húzhatnak úgy az ujjadra, hogy a világ királynőjének érezd magad...

2012. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
86%
Nekem karácsonykor kérte meg a kezemet a párom:) egyszerű kikövezett kis két-háromezer forintos gyűrűm van, nagyon szeretem, nagyon szép, de felőlem akár kulcskarikát is adhatott volna, akkor is igent mondtam volna :D
2012. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a házasodási szándék komoly dolog, és ha velem akarja leélni az életét, tőlem akar gyerekeket és közös életet, hát akkor ne egy wc papír gurigával kérje már meg a kezem, mert egyáltalán nem mindegy. Ezzel ledegradálja az egymáshoz viszonyuló érzelmeinket, amihez én még jópofát is kellene vágjak. Nane.Azért ne fordítsuk el 180 fokkal a dolgokat. Mi sem vagyunk gazdagok, de a párom meglepett egy szép kis köves gyűrűvel az eljegyzésünknél és egy szál vörös rózsával. Nagyon megható volt. Aki komolyan veszi a másikat az vesz egy normális gyűrűt. Pár ezer ft.
2012. máj. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Ja és egyáltalán nem vagyok ékszerfüggő, a karikagyűrűt és az eljegyzésit hordom, még fülbevalóm sincs. De ettől a kettőtől nem válnék meg soha.
2012. máj. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
100%

Ha leszavaztok,ha nem,én akkor is örülnék egy normális gyűrűnek.Ha spontán a dolog,akkor mindegy mivel,még gyűrű sem kell,de ha már egy ideje tervezget egy rendes lánykérést,álljon elő tisztességes gyűrűvel.Jó esetben egy nő életében csak egy ilyen gyűrű van.És nem az árról beszélek,5 ezer forintért már lehet kapni szép gyűrűket.De örülnék a tudatnak hogy előtte sokat járkált a gyűrű után,gondosan választotta ki,hogy nekem biztosan tetsszen.

Van egy fehérarany gyűrű,amit állandóan hordok(kb 10 ezer ftos) csak úgy,mellette az eljegyzési gyűrűm ne legyen már függönykarika.Egy szép kis pofás ezüstgyűrűnek nagyon örülnék.

2012. jún. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!