Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A legjobb baratnom tole 12...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb baratnom tole 12 evvel fiatalabb ferfihoz akar hozzamenni! Szerintetek ez normalis?

Figyelt kérdés
a no 42 eves a ferfi 30,a baratnomnek ket gyereke van az elso hazassagabol.szerintetek ennek igy mi ertelme van?
2012. júl. 5. 18:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális. A nők amúgy is tovább élnek, szóval az a praktikus, ha a férfi fiatalabb. Ha szeretik egymást, boldogok, miért ne? Az egykorú párok ugyanúgy szétmehetnek idővel, ugyanúgy megcsalhatják egymást, stb. Remélem, ha én 42 éves leszek, én is találok magamnak egy 30 éves férjet. Nem vagyok 42 éves, de ha annyi lennék, tökre irigyelném a barátnődet.
2012. júl. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi a probléma? Veri? Vagy a gyerekeit veri? Vagy csalja? Kihasználja? Lenyúlja? Ha nem, akkor nincs semmi probléma.
2012. júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
én holnap veszem feleségül életem értelmét, ő egygyermekes elvált anya, én 23 éves jelenleg "gyermektelen" férfi vagyok.
2012. júl. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
*ő 33.
2012. júl. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
27%

engem frusztrálna a gondolat, hogy míg én bőven tini voltam, addig rajta a pelenkát cserélték.


gondolj bele, ha kívülről láthatnád magad, és mondjuk 10-12 évesen elédtesznek egy fiú csecsemőt, hogy na, mire 40 leszel, ő lesz a férjed. szénné röhögném magam.


pláne, hogy előfordultak már kisebb liezonok nálam 1-2 évvel fiatalabb srácokkal, de eléggé tiszavirág életűek voltak, mert kb úgy éreztem, mintha a csávó a kisfiam lenne. folyton ott motoszkált a tudat, hogy ő fiatalabb nálam.

2012. júl. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15. Ez más, te biztosan az idősebbekre buksz. Van ilyen is.
2012. júl. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
A párom nálam 10 évvel fiatalabb, két és fél éve vagyunk boldogok együtt, nekem van 3 kislányom az előző házasságomból, a közös kisfiúnk nemsokára 1 éves, augusztusban lesz az esküvőnk. Nem mindig könnyű ekkora létszámmal, de remek kis társaság vagyunk, boldogan élünk.
2012. júl. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az a fontos, hogy boldogok legyenek. Hogy ki mit mond, azt nem lesz*rni?
2012. júl. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi gond.
2012. dec. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
hat kozos gyerek az mar max lombik lessz kolcson tojassal :)de ettol lehetnek boldogok
2012. dec. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!