Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasulandó párok ti menyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasulandó párok ti menyire tartjátok fontosnak az esküvőszervezőt?

Figyelt kérdés
Ha minden terhet le vesz a vállatokról?

2012. dec. 4. 12:19
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én nem szeretném megirni ahogy én látom hisz ez az én kérdédem és segitettetek. köszi
2012. dec. 4. 12:48
 12/28 anonim ***** válasza:
Én is sajnálom, mert írtam hozzá egy elég hosszú választ, és kíváncsi lettem volna a reakciókra. :( Nem értem, ilyenkor miért nem lehet átírni/átíratni a kérdezővel a címet...
2012. dec. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Hát én is sajnálom, hogy nem olvashattam el esetleg nem lehetne megoldani hogy újra ird? Nem figyelmeztettek előtte hogy le törlik. de soha nem fogok nagy betűvel irni :-D
2012. dec. 4. 12:52
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nem lesz.


Szeretnék mindent én csinálni. Barátnőmnek volt, elég rámenős volt és a saját kapcsolatait ajánlotta, akiket a barátnőm választott azokat leszólta.

2012. dec. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
74%
Mindent mi szerveztünk, de jobb lett volna, ha lett volna (ha egyátalán bárki is segített volna bármiben és nem csak hátráltat).
2012. dec. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Én szolgáltatói szemmel tudok erről nyilatkozni, és sajnos nem túl jó véleményem alakult ki róluk.


Az elmúlt években elég sok esküvőszervező megkeresett, hogy szeretné a munkámat kiajánlani a párjainak. Én minden alkalommal udvariasan megírtam, hogy ennek semmi akadálya, de jutalékot nem tudok számára biztosítani több okból is. Egyrészt én azon az áron "adom el" a szolgáltatásomat, ami nekem még megéri, és ami piaci szempontból is egy versenyképes ár. Ebből egész egyszerűen nem tudok engedni 10-15%-ot.Ennek ugyanis két útja lenne: vagy úgy dolgozok a szervező felé, hogy nekem az nem éri meg, ami értelmetlen; vagy úgy alakítom az áraimat, hogy abból ugyan tudnék engedni, de ezzel a saját versenyképességemet tenném tönkre.


Minden esetben megírom a szervezőnek, hogy több szolgáltatás esetén tudok mennyiségi kedvezményt adni, de nem jutalékszerűen, valamint hogy a szolgáltatásaim egyedülállóak sok szempontból az országban, ezért érdemes lenne személyesen is találkoznunk a részletek miatt. EGYETLEN szervező sem méltatott még annyira sem, hogy egy udvarias nem kíséretében válaszoljon arra a levélre, amit az ő kérésére írtam meg.


Mivel nagyon sok szolgáltató van hasonló állásponton, őket - velem együtt - biztosan nem fogja kiajánlani egy szervező sem. Így az a végeredmény, hogy a szervező a saját anyagi haszna miatt leszűkíti a szolgáltatói körét arra a rétegre, aki jutalékot ad, így a pár sem az alkalmasság alapján kapja az ajánlatot a szervezőtől.


A fentiek miatt egyetlen korrekt útját látom az esküvőszervezésnek: saját magát is szolgáltatóként kezelve, szabott áron dolgozni, a partnerek termékeit és szolgáltatásait piaci áron, valós értékén közvetítve dolgozni. Így a szervező a párt képviseli, nem pedig ügynökösködik a jutalékot adók megbízásából. Ugyanis ez egy örök törvény, hogy aki fizet, az diktál... Szerencsés esetben ez az ifjú pár. :)

2012. dec. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
70%
Azt még hozzátenném, hogy jó szervezőre a legtöbb párnak szüksége lenne, de erre már túl későn jönnek rá: általában az esküvő előtt 1-2 hónappal, amikor feltornyosulnak a teendők. Viszont ebben az esetben is csak olyan szolgáltatóra, aki maga érdemli ki a pénzét azzal, amit az ifjú párért tesz, nem pedig a jutalékokból él!
2012. dec. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
78%
Ééés ami még lemaradt: sajnos abból, hogy nem méltattak a továbbiakban válaszra sem a szervezők, sajnos egy dolog következik: nekik nem az számít, hogy évek óta, jól végzem a munkám, hogy minőségi és egyedülálló vagyok több szempontból is a piacon. Nem az jár a fejében, hogy azzal, hogy engem megnyer magának egy jó együttműködési ajánlattal, bővítheti a szolgáltatása színvonalát. Sajnos egyetlen dolgot tartanak szemük előtt: fizet-e jutalékot vagy sem? Ha nem, akkor nem is akar többet hallani az illetőről. Ez végtelenül kiábrándító helyzet szerintem...
2012. dec. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Akkor tartanám fontosnak ha munka miatt nem nagyon lenne időm magam szervezni, de amúgy nem!

Nálunk mi szervezzük, nem olyan időbeosztásban dolgozunk, hogy mi nem tudnánk megoldani, meg szeretem a saját irányításom alatt tudni a dolgokat!

2012. dec. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
58%

10-es, 6-os vagyok, épp ezt mondtam. Ha a kereten belül mindent maga csinálna, az ugye nem lenne jó. Szóval nem is úgy csinálja. TEHÁT ugyanúgy mindent nekünk kell eldönteni meg kiválasztani csak még pluszban fizetünk is érte valakinek..


Szerintem baromi analfabétának kell lenni ahhoz, hogy valaki magába ne tudjon megszervezni egy esküvőt.

2012. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!