Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A koszorúslányok ruhájának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A koszorúslányok ruhájának szine egyforma legyen, ne legyen, hogy van ez?

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 14:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nálam először tüdőszínű-rózsaszín ruhákat akartam nekik, de nem voltak elájulva tőle. Végül azt mondom, hogy legyen mindenki amiben akar. Aztán tök véletlenül úgy jött ki, hogy mindegyik fekete vagy fehér vagy feketefehér ruhában volt, nem olyan szokványos, de tök jól nézett ki a képeken:)
2013. febr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hogy függ össze a kettő?!
2013. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

" Egyáltalán nem vagyok megkeseredett. Kiegyensúlyozott vagyok, boldog párkapcsolatban, remek családdal, jó munkával. "


Bocsi, de ha ezt nem írtad volna le, azt hittem volna, hogy egy unatkozó tizenéves írta a választ.


Nem az a gáz, hogy valaki ilyet kérdez egy erre való oldalon, hanem az, ahogy te viselkedsz.

Ha annyira boldog vagy, akkor miért támadsz így le valakit? Nem mindegy neked, hogy ki mit kérdez? Ezzel neked valami lelki törést okozott, hogy ennyire felháborodtál?:D

2013. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Mi a francnak jár oda valaki ahol nem tetszik neki a szitu?

Ja megvan mazochizmus biztos. :-DD

Elélvezkedik az önfortyongatás közepette. :-D


Elérhető 1 KL ruha más szinben is mint ami neten van?

2013. febr. 20. 16:50
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát, kérdezd meg az adott szalont. De nem valószínű.
2013. febr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
90%

Sablon szokások: Nyugatabbra szokás ugyanolyan ruhába öltöztetni őket, ami lássuk be nem mindig előnyös mert ami egy nőies nőnek jól áll az lehet idiótán mutat egy vékony lányon és fordítva is igaz.



Teljesen a te döntésed, ha valami egységet akarsz akkor megszabhatod a színárnyalatot és mindenki olyat vesz fel abban a színben aminek a szabása jó rá.

De ha akarod zebracsíkosba is öltözhetnek :)

2013. febr. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

" Nyugatabbra szokás ugyanolyan ruhába öltöztetni őket, ami lássuk be nem mindig előnyös mert ami egy nőies nőnek jól áll az lehet idiótán mutat egy vékony lányon és fordítva is igaz. "


Ez így nem teljesen igaz, hasonló stílusú és egyforma színű, de nem *ugyanolyan* ruhába szokás őket öltöztetni. Ez azt jelenti, hogy bár ránézésre hasonlóak a ruhák, a szabásvonaluk lehet eltérő, hiszen mint mondtad, mindenkinek más az előnyös. Legalábbis fogalmazzunk úgy, hogy normálisabb helyeken így szokás.


pl.:

[link]

[link] (bár itt majdnem mindenki kifejezetten előnytelen fazont választott magának...)

[link]

[link]

[link]


Szerintem ez a legjobb megoldás :)

2013. febr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a színvilág barnás-bézses volt. A ruhákat is ez alapján választottuk. Volt, akinek csokibarna ruhája volt, volt akinek halvány bézs, de volt világosbarna is. Szóval annyi volt számomra a lényeg, hogy harmonizáljanak. De voltam már olyan esküvőn is, ahol pasztellszínű ruhák voltak: babarózsaszín, babakék, pisztáciazöld, orgonalila. Nagyon tetszett, fagyi színeik voltak és nagyon vidám hangulata volt az egésznek.
2013. febr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk,ahol én lakok azon a környéken az a szokás,hogy aki a fiú részéről van koszorúslány annak kék a ruhája, aki a lány részéről annak rózsaszín. De pl ugyan abban a megyében, 70 kmvel arrébb,már nincs színhez kötve.
2013. febr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!