Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit lehet tenni akkor, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni akkor, ha a párom kéttanús esküvőt akar, de ebből hatalmas botrány lesz a családban?

Figyelt kérdés

Nem akartunk házasodni. Most viszont jogilag kéne, hogy legyen papír.

A család beindult nagyon, hogy megszervezik meg minden, de a párom azt mondta, hogy bemegyünk, aláírjuk a papírt, azt lépünk is le.


Mi legyen?


2013. márc. 18. 19:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az legyen, amit ketten akartok. Ha ez neked így megfelel, akkor ne az érdekeljen, hogy a családból ki akar bulizni meg piálni.
2013. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Te mit szeretnél inkább?
2013. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Esküvőt a közeli hozzátartozókkal, de ez így is meglesz minimum 30 fő.
2013. márc. 18. 20:28
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem az ő esküvőjük. Ha nektek mindegy lenne, és ők fizetnék, még azt mondanám, hogy hagyjátok rájuk.
2013. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok. Akkor viszont itt nem a család, hanem a ti elképzeléseiteket kell közelíteni. Mivel ez a te esküvőd is lesz, nemcsak a párodé, neked is van beleszólásod. Esetleg valami olyan megoldás lehetne, hogy a legközelebbi családtagokkal esküvő, utána meg egy családi ebéd, vagy vacsora, közben CD-ről szól a zene. Akkor nincs világraszóló lagzi, viszont egy kicsit tud együtt beszélgetni, ünnepelni a család. Ha már úgy is szervezkedni akarnak, ezt megszervezhetik. Ez csak egy ötlet, nektek kell a pároddal kitalálni valami köztes megoldást, hogy mindkettőtöknek jó legyen.


Nálunk is voltak olyan dolgok az esküvővel kapcsolatban, amiket én is máshogy szerettem volna, meg a párom is, aztán mindketten engedtünk egy picit a másik kedvéért és a végén egész jól összehoztuk. :)

2013. márc. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
És? Majd megbékélnek, mert mást nem tehetnek. Nálunk is ez volt, pontosan ez. (Én azt tenném, amit a párod javasolt.)
2013. márc. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, a kérdésed elejében ott a válasz:

"Nem akartunk házasodni. Most viszont jogilag kéne, hogy legyen papír." - a párodnak ez valszeg nem ünnep, hanem egy tömény megaláztatás, ami arról szól, hogy tőle kívülálló okok rá tudták kényszeríteni valamire, amit nem akartatok.

Márpedig ki szeretné, hogy a megalázkodásának tanúi legyenek, akik még örömködnek is????

Ilyenkor pontosan ez marad: "hogy bemegyünk, aláírjuk a papírt, azt lépünk is le."

Szerintem teljesen egyértelmű helyzet, és indíték...

2013. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Chello válasza:

Azt tenni amit ti akartok.


Én néhányszor kíváncsiságból engedem, hogy mások akarata szerint menjenek a történtek. Az eddigiek egyértelműen azt mutatják, hogy "Ha jót akarsz csináld magadnak."

Egyébként ez mondás is úgyhogy valószínűleg igaz.


Ráadásul esélyes, hogy amiben nem egymagad döntesz ott minél többeket vonsz be annál inkább "Közös lónak túrós a háta" :) (Csak, hogy mégegy közmondással fejezzem ki magamat.)

2013. márc. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Párod 2tanúsat akar,te szűk családdal...kettőt közeliteni kell.


Szűk család legyen a szülők,testvérek,az 15 főből is megvan.

2013. márc. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, egyébként ismerős a szitu, negyed százada én is átestem rajta.... nálunk az lett a megoldás, hogy amikor már végképp eldurrant az agyam a családi szervezkedéstől, lefújtam az esküvőt, és kész... a t. szervezkedő rokonság meg megfőtt a saját levében...
2013. márc. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!