Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Naszajandekbol ekkora botrany?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naszajandekbol ekkora botrany?

Figyelt kérdés

A volegenyemmel mar hat eve elunk egyutt, azert hazasodunk most, mert jon a baba. Nem akarunk nagy eskuvot a csalad es a baratok ugy 70 fo lesz. Nem kertunk naszajandekot, amire szuksegunk van, mar mindent veszereztunk a sok ev alatt! Mondtuk, hogy ajandekok helyett, tamogassanak egy bizonyos allatmenhelt.

A sogornom azt mondta, hogy egy sznob bekepzelt pi..a vagyok! Persze nem a szemembe de visszajutott hozzam. A parom is megtudta es most osszevesztek. Alattvedo vagyok, sokat vagyok azon a bizonyos menhelyen is.

En rontottam el valamit? Eskuvon ilyet nem szokat? Inkabb fogadtam volna el 25 robotgepet?


2012. okt. 8. 11:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/117 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Mondhattad volna azt is, hogy felszerelésekből megvan mindenetek, inkább pénz adjanak. Azt meg költöd amire akarod, ha menhelyre akkor arra. Én is hülyén éreztem volna magam ha valaki ilyen nászajándékot kért volna tőlem.
2012. okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/117 anonim ***** válasza:
62%

Lehet, arra készült, hogy valami számára feleslegeset adjon oda, azért dühös.

Mi is megmondtuk tisztán, mindenkinek, hogy nem kell ajándék, mert el akarjuk kerülni azt, amit anyuék átéltek, itt mondtuk a példát: hogy kapott 3-5 kávéfőzőt... Erre esküvőn, mint akikkel nem is beszéltünk, jöttek az ajándékokkal. Ez még semmi, de a legtöbb olyan volt, amin lehetett látni, hogy otthon állt évekig, és simán továbbadták nekünk, közte 2 kávéfőző...(hozzáteszem, nem kávézunk, soha), olyan színű tárgyak, amit sosem tudok használni (zöld mixer egy sárga-kék konyhába), ilyenek, mikor tudják, mi milyen színű nálunk.

Nagyon mérges voltam akkor, a dolgok majd 10 éve ott állnak a padláson, nem tudom őket használni.

Szóval szerintem jól tetted, amit mondtál, de vigyázz, sokan tojni fognak rá.

2012. okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/117 anonim ***** válasza:
92%

1. Itt nincs nászajándék, csak pénzbeli adomány.

2. NAGY botrányról szó sincs, söt botrányról sem, csak a sógornödnek nem tetszik az ötlet.

3. Neki ez a véleménye, ehhez joga van. Mivel NEM neked mondta, nem kell vele foglalkozni. De még azt is el tudom képzelni, hogy aki visszamondta, az jócskán megtoldotta.

4. Nekem elég furcsa igy kérni, a helyedben magamhoz kértem volna a pénzt és utána adtam volna a menhelynek, ha nekem ez fontos.

2012. okt. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/117 anonim ***** válasza:
79%
nekem nagyon szimpatikus a hozzáállásod. ma már elfogadott, h régóta együtt élő, komoly "gépparkkal és infrastruktúraával" :) rendelkező párok ajándék helyett pénzt kérnek. ezt talán jobban bevette volna a gyomruk. aztán az így összegyűlt összeget te magad felajánlhattad volna a menhelynek. ez talán szerencsésebb lett volna, de maga a kezdeményezés nagyon szép dolog. nem sznob p.csa, aki lemond biz. anyagi javakról, mert úgy érzi, h a gazdátlan állatoknak nagyobb szükségük van rá, mint neki.
2012. okt. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/117 anonim ***** válasza:
35%

Fogadtál volna el 25 robotgépet...ha megnézed az "állatok"

rovatot, rájösz, mennyi sértő megjegyzést kapnak a macska

tulajdonosok..én csak azt nézem, cic tulajdonosként..

Mert nem értik...aki "állatbolond" az hülye is..

Nászajándékot akarnak, nem állaton segíteni...

A világot egyedül nem tudod megváltoztatni...ne is akard, mert csak egy liba leszel a násznép szemében...

Legyen 30 robot géped...és segíts az állatokon ahogy tudsz....

üdvözlettel: egy másik liba, aki "állatbolond"

2012. okt. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/117 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk még ez ennyire nem dívik ez az alapítványtámogatós típusú nászajándék, vagyis mostanában kezd felfutni és lehet, hogy furcsa neki, hogy nem rendes nászajándékot kell vinni, meg hogy neki ez nem elég hagyományos és divatozós, sőt akár sznob is. Bár sztem főleg az van a levegőben, hogy:

-egyébként sem kedvel (főleg, ha így és ilyen stílusban kibeszél a hátad mögött, már ha a hírvivő nem túlzott)

-vmi otthon kallódó vackot vagy 100 Ft-os boltos gagyi cuccot akart venni, hogy olcsón megússza, te meg ezzel "beleköptél a levesébe", és igenis ki kellene fizetnie egy nagyobb összeget, mint amire gondolt (még akkor is, ha tulajdonképpen ennyit illene...)

2012. okt. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/117 A kérdező kommentje:

Nem tul nagy a lakasunk es berendezett, a konyhaba nem fene el meg egy kenyerpirito, turmix ...

Es vazank is van eleg! Szamitok ra hogy lesznek akik csak azert hozznak ezt azt, hat biztos vannak akiknek szulseguk lenne ra ( a voroskereszt egyik adomany atvevo helye egy utcara van tolunk)! Nem vagyok bunko de megi smit kezdhetnek 5 kavefozovel?

2012. okt. 8. 12:07
 8/117 anonim ***** válasza:
52%

KEdvesem egy eskuvore meghivtal embereket, de az ajandekozast nem illik megszabni, hiszen baratokat, csaladokat hivtal meg, bizd rajuk, hogy mit fognak adni, ebbe nem illik beleszolni, mivel szinte utasitast adtal ki erre vonatkozolag, ez eleg durva!

A megoldas, hogy rajuk bizod, mivel ez egy hazassagkotes, itt erre kell koncentralni! Neked lehet a szenvedelyed, a hobbid az allatvedelem, de nem kotelezhetsz masokat is arra, hogy kovessenek teged pl. Szeretettel hivom meg, szeretettel fogadom oket!

2012. okt. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/117 anonim ***** válasza:
70%
Én is kellemetlennek érezném ha ilyen nászajándékot kérnének tőlem. Egyszerűbb ha simán pénzt kérsz mint ahogy szoktak és a pénz te odaadod a menhelynek...
2012. okt. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/117 anonim ***** válasza:
88%
Ha mégis kapsz valami feleslegeset add el vaterán, és akkor abból is tudsz segíteni az állatokon. Vagy esetleg kérhettetek volna állatgondozási cikkeket:) pl: kosár, tál, játék stb..., arra is biztos szükség van. Valamelyik híresség volt így az esküvőjén, hogy mindenkitől játékot kért, és az egészet felajánlotta állami gondozású gyerekeknek. A rokonok meg vették a drágábbnál drágább játékokat, hogy túlszárnyalják egymást, így a gyerekeknek olyasmi jutott, ami máskor sohasem.
2012. okt. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!