Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tehetnék a leendő sógornőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a leendő sógornőmmel, ha ennyire gátlástalan? Féltékeny? (többi lent)

Figyelt kérdés

A leendő sógórnőm a vőlegényem húga.


Nem szokványos módon jöttem össze a vőlegényemmel,aki a mostani főnököm.Elhagyta miattam a régi barátnőjét,akivel akkor már 4 éve együtt volt.Velem csak két éve,egy hónap múlva lesz az esküvőnk.A leendő sógornőm vele nagyon jóban volt (párom exével),szerintem innen eredeztethetőek a problémák.


Annyit kell tudni az snőről,hogy nem volt férjnél,de van egy kislánya.A koszorúslányokat én hívtam meg (barátnőim,felnőttek),a vőfélyeket a párom.Így pont 6-6 lenne az arány.Erre besértődött,hogy az ő kislányát miért nem hívtuk meg koszorúslánynak.Jó,meghívtam,bár vőfélye nem lesz (a kislány hat éves).

Most azon kötekedik,hogy a lagzik egy szórakozóhelyen szeretnénk tartani,ami csak úgy egyébként az,lehet lagzikat is tartani ott (egy hajó).


De a legjobb az,hogy a szüleimet,bátyámat nem hajlandó megismerni,egy vidéki p*rasztnak tart,mert alapjáraton nem Pesti vagyok.Meg olyat is terjeszt állítólag,hogy alkoholista,bulizós rongy vagyok és az első buliban meg fogom csalni a férjemet...


Nagyon ki vagyok már tőle!


A leendő anyósom egy fokkal jobb,ő legalább beszélget velem néha napján,de a sógornő max. köszön és ennyi.Pedig a férjem tanúja lesz...már előre félek!!


Vőlegényem előtt mindent letagadnak.


Mit lehet tenni?



2013. márc. 29. 14:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy tönkreteheti a kapcsolatod, ha felveszed a kesztyut, mert mint mondtam áldozatot csinál majd magából, ha nyiltan konfrontalodsz vele.

Az a legnagyobb büntetés neki, ha teszel rá magasról es mosolyogsz nagyokat.

De nem lesz könnyu a házasságod egy ilyen gyülölködö hangulatban, ha nem kerülöd el.

Hatha valaki öt is feleségül veszi. Lehet azt képzelte h a bátyja veszi feleségül:-)))

2013. márc. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
A sógornőkben egy kimondott női féltékenység lappang. Írígylik a testvérük párját. A mi házasságunk tönkretételébe is benne volt a keze. Mindenbe bele ugatott, hogy szervezzük az esküvőnket. Fiunk nevelésébe is bele akart avatkozni. Ő férjnél volt és volt két gyereke. Névadó szülőséget is vállaltak. Azóta messze vannak, nem tartjuk a kapcsolatot, így jó.
2013. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Igen, azt nezd meg , ha egy ilyen drága sógornönek nem sikerül a házassága, vagy netán bottal sem piszkálná meg senki, azt nézd meg milyen frusztrált. De csak annyit tehet, vagy mondhat, amennyit megengednek neki
2013. márc. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
É
2013. márc. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
45%

Én is fúrnám a kapcsolatot.... nem szeretem a r*bancokat.

Nős, kapcsolatban lévő férfivel nem kezdünk! Ha ő kezd veled, legalább annyi becsületed legyen, hogy elhajtod.

2013. márc. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
62%

Miért volna ribanc? Elsösorban a ferfi a fönöke volt es a nö beosztottja volt es mint ilyen, kiszolgáltatottabb helyzetben.

Milyen jó, hogy a ferfi sose hibás, az egy ártatlan nagy gyerek, aki megbotlik és beesik a nö lába köze, aki gonoszul elcsábitja.

Az a nö, aki fúr alt irigy , mert ö a kutyának se kell, es eszre se veszi milyen szánalmas

2013. márc. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
18:42-es mi az hogy nős? Az ex csajtól nem vált el,mivel nem a felesége volt.Tudtommal nőst arra mondják,akinek felesége van.Az olyanra rá se néznék...
2013. márc. 29. 21:08
 28/29 anonim ***** válasza:

Csodálatos találmány a vessző... (,)

Nős, (vessző = és/vagy) kapcsolatban élő. ...

2013. márc. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

A legelegánsabb bosszú, ha boldog leszel a pároddal.

Ennyi.

2013. nov. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!