Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tehetnék a leendő sógornőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a leendő sógornőmmel, ha ennyire gátlástalan? Féltékeny? (többi lent)

Figyelt kérdés

A leendő sógórnőm a vőlegényem húga.


Nem szokványos módon jöttem össze a vőlegényemmel,aki a mostani főnököm.Elhagyta miattam a régi barátnőjét,akivel akkor már 4 éve együtt volt.Velem csak két éve,egy hónap múlva lesz az esküvőnk.A leendő sógornőm vele nagyon jóban volt (párom exével),szerintem innen eredeztethetőek a problémák.


Annyit kell tudni az snőről,hogy nem volt férjnél,de van egy kislánya.A koszorúslányokat én hívtam meg (barátnőim,felnőttek),a vőfélyeket a párom.Így pont 6-6 lenne az arány.Erre besértődött,hogy az ő kislányát miért nem hívtuk meg koszorúslánynak.Jó,meghívtam,bár vőfélye nem lesz (a kislány hat éves).

Most azon kötekedik,hogy a lagzik egy szórakozóhelyen szeretnénk tartani,ami csak úgy egyébként az,lehet lagzikat is tartani ott (egy hajó).


De a legjobb az,hogy a szüleimet,bátyámat nem hajlandó megismerni,egy vidéki p*rasztnak tart,mert alapjáraton nem Pesti vagyok.Meg olyat is terjeszt állítólag,hogy alkoholista,bulizós rongy vagyok és az első buliban meg fogom csalni a férjemet...


Nagyon ki vagyok már tőle!


A leendő anyósom egy fokkal jobb,ő legalább beszélget velem néha napján,de a sógornő max. köszön és ennyi.Pedig a férjem tanúja lesz...már előre félek!!


Vőlegényem előtt mindent letagadnak.


Mit lehet tenni?



2013. márc. 29. 14:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

15:32-s vagyok

Lehet idővel megenyhülnek(tapasztalatból mondom).....

Próbálj meg nem foglalkozni velük, ne figyelj arra, mit mondanak, ha azt látják, hogy nem veszed fel a dolgokat, előbb utóbb talán megunják. Sajnos sokat nem igen lehet tenni, de az jó, hogy a vőlegényed kiáll melletted. Ne mutasd ki, hogy bosszant! :)

2013. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a kérdést azért illő lenne továbbitani a jövendőbelidnek és az édesanyjának. Mert ha ez a sogornőd kezébe kerül, szerintem lőttek az esküvődnek.
2013. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Összeveretni nem merem,ahhoz túl befolyásos...akkor a végén engem b*sznak ki,mint macskát sz*rni.Vannak roma ismerősei is,szóval nem túl jó ötlet szerintem.
2013. márc. 29. 15:55
 14/29 anonim ***** válasza:

Nagyzolással palástolja irigységét, és saját sikertelen magánélete fölötti kétségbeesését. Olyan szánalmas szegény!

Ha látná magát, nem csinálná.

Nem tud jópofát vágni boldogságotokhoz, igy távolságot tart. Egy szerencsétlen.

Tanácsom: kerüld! Ne adj alkalmat h sértegessen, amúgy is túl sokat engedett meg magának!

Ahányszor látod, vigyorogd képen, ettöl fog megpukkadni!

2013. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

"Ezt a kérdést azért illő lenne továbbitani a jövendőbelidnek és az édesanyjának. Mert ha ez a sogornőd kezébe kerül, szerintem lőttek az esküvődnek."


Miért lőné el a kérdés az esküvőnket? Csak arra voltam kíváncsi,mit lehetne vele tenni.Nem árt vele inkább óvatosnak lenni,mert még a végén tényleg én leszek a vidéki rongy...még rá is szolgálok,ha nekimegyek.

2013. márc. 29. 15:59
 16/29 A kérdező kommentje:
Amúgy meg szerintem csak azt írtam le benne,ami igaz.
2013. márc. 29. 16:08
 17/29 anonim ***** válasza:

Irigységet, féltékenységet, boldogtalanságot az ember mindig lefitymáló magatartással palástol, ö több lesz attól ( szerinte) ha lenéz másokat

Képtelen mások esküvöjen mosolyogni, mert hol a sajátja?

Ugye. Kötve hiszem, hogy az elözövel olyan jól egyezett volna, csak azt nem volt miért irigyelni, mert atestvére nem akarta feleségül venni

2013. márc. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

ja az feltételezhető hogy savanyú a szőlő


meg a másik kedvence hogy ugye még csak 2,5 fél éve dolgozom azon a munkahelyen,hogy a vidéki kis 'szeretem ha a bolha köhög' idejött aztán azt hiszi mindenki úgy táncol ahol ő fütyül.magyarán odaállítok és felrúgom a főnököm négy éves kapcsolatát...

2013. márc. 29. 16:13
 19/29 A kérdező kommentje:
pedig az elején még pont hogy hárítottam a közeledését,mert tudta,hogy van barátnője.ő szakított vele miattam és amúgy szó szerint nem én vágtam tönkre azt a kapcsolatot.a párom döntött így.
2013. márc. 29. 16:15
 20/29 anonim ***** válasza:
39%

Pont ezt nem tudja megemészteni, h a testvére olyan jó nönek látott, hogy szakitott érted! Ez egy nagyon megkeseredett nö, óvakodj töle!

Irigy h egy jó nö vagy, akit feleségül vesz a bátyja!

Kerüld el es ne vitázz vele mert akkor anyós mindenki öt fogja vedeni es ö lesz az áldozat! Vigyázz vele

2013. márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!